İbb büyük sehir belediyesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Asel ❤️💙Alparslan tarafından oluşturulan İbb büyük sehir belediyesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 760 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı İbb büyük sehir belediyesi
Konbuyu başlatan Asel ❤️💙Alparslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
https://www.odatv4.com/guncel/ibbnin-yenidogan-destek-paketi-gundem-oldu-120000511 böyle bir destek gördüm.kizlar interte istanbul için isterseniz bir bakın içeriği baya fazla şeyler var

İSTANBUL SENIN uygulaması var Play stroden onu indirip üye olup başvuru yapılıyormuş sizinlede paylaşmak istedim ihtiyacı olan varsa bir şansını denesin park yatak besik bile içinde varmış belki faydası olur bir bakın pek anladığım birsey değil ben indirdim.ama başvuru yapmadım baktım sadece çünkü paket içinde olanların hepsini aldım başkaları nasiplenir inşallah

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230909-133404_Chrome.jpg
    Screenshot_20230909-133404_Chrome.jpg
    108.4 KB · Görüntüleme: 49

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
https://www.odatv4.com/guncel/ibbnin-yenidogan-destek-paketi-gundem-oldu-120000511 böyle bir destek gördüm.kizlar interte istanbul için isterseniz bir bakın içeriği baya fazla şeyler var

İSTANBUL SENIN uygulaması var Play stroden onu indirip üye olup başvuru yapılıyormuş sizinlede paylaşmak istedim ihtiyacı olan varsa bir şansını denesin park yatak besik bile içinde varmış belki faydası olur bir bakın pek anladığım birsey değil ben indirdim.ama başvuru yapmadım baktım sadece çünkü paket içinde olanların hepsini aldım başkaları nasiplenir inşallah
Çok sağol güzel anne insanları düşündüğün için 😘❤️

Hazall

Kayıtlı Üye
rank

Ben bunu görmüştüm bizim belediyeye sordum onların yardımı yokmuş ama çok güzel bi düşünce 🥰

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank

Aynen çok iyi düşünmüşsün ben tiktokta görmüştüm baya güzel şeyler vermişlerdi aynı bu paketti istanbulda olan başvursun bence

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Rica ederim birtanem hemen aklıma bura geldi belki bir kaç kişi başvuru yapar bu sayede bir faydamız olur başvuru görmez almak zorunda kalmaz kendi inşallah kimin ihtiyacı varsa hepsinin başvurusu ise yarar yeni gebelik nasıl gidiyor cnm 🥰
İdare eder kuzum kalp atışını duymaya gidemedim sanırım ankataya gidene kadar da gidemicem o zamana kadar da 10 haftalık oluyor içim içimi yiypr resmen 🥹. Birde ara ara karnımın içi yanıyor gibi oluyor anlamadım gitti

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Ben bunu görmüştüm bizim belediyeye sordum onların yardımı yokmuş ama çok güzel bi düşünce 🥰
Teşekkürler cnm 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen çok iyi düşünmüşsün ben tiktokta görmüştüm baya güzel şeyler vermişlerdi aynı bu paketti istanbulda olan başvursun bence
Alan video atıyor uygulamadan da başvuruluyor inşallah alan çok olur 🥰

İdare eder kuzum kalp atışını duymaya gidemedim sanırım ankataya gidene kadar da gidemicem o zamana kadar da 10 haftalık oluyor içim içimi yiypr resmen 🥹. Birde ara ara karnımın içi yanıyor gibi oluyor anlamadım gitti
Niye kuzum olduğun yerde kalp atışı için bir görünme şansın yok mu ki için rahat etmiş olur kese kalp atış duyulsa sende rahat ederdin niye acaba oyle oluyor hiç olmamıştı bende git bir görün için rahat etsin canm

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Teşekkürler cnm 🥰

Alan video atıyor uygulamadan da başvuruluyor inşallah alan çok olur 🥰

Niye kuzum olduğun yerde kalp atışı için bir görünme şansın yok mu ki için rahat etmiş olur kese kalp atış duyulsa sende rahat ederdin niye acaba oyle oluyor hiç olmamıştı bende git bir görün için rahat etsin canm
Köydeyim kuzum ilçe 1 saatlik yok geçen şans eseri kene ısırdı da gittim yoksa bebeğide öğrenemiyordum

Tüm sayfalar yüklendi.