İbb büyük sehir belediyesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Asel ❤️💙Alparslan tarafından oluşturulan İbb büyük sehir belediyesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 757 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı İbb büyük sehir belediyesi
Konbuyu başlatan Asel ❤️💙Alparslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Köydeyim kuzum ilçe 1 saatlik yok geçen şans eseri kene ısırdı da gittim yoksa bebeğide öğrenemiyordum
Baya mesafe varmış cnm hani bir gün ayarlasan gitsen randevu de düşürmek lazım için rahat etmesi için tabi zaten kalp atışı biraz geç duyuluyor zaten gidene kdar ancak olur bir iki hafta geç kalmış olursun ama içinde rahat etmesi için ya gidicen ya beklicen 🥰 ben dayanamazdim ya

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Baya mesafe varmış cnm hani bir gün ayarlasan gitsen randevu de düşürmek lazım için rahat etmesi için tabi zaten kalp atışı biraz geç duyuluyor zaten gidene kdar ancak olur bir iki hafta geç kalmış olursun ama içinde rahat etmesi için ya gidicen ya beklicen 🥰 ben dayanamazdim ya
Bende dayanamıyorum ki kuzum içim içiçi yiyor birde sanki onq haksızlık ediyormuşum gibi hissediyorum sanki neden daha bana bakmaya gitmedin diypr gibi vicdan yaptım bakalım annem gelsin tarladan da onunla bir konuşacağom

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Bende dayanamıyorum ki kuzum içim içiçi yiyor birde sanki onq haksızlık ediyormuşum gibi hissediyorum sanki neden daha bana bakmaya gitmedin diypr gibi vicdan yaptım bakalım annem gelsin tarladan da onunla bir konuşacağom
Konuş kuzum bende valla şimdiden doğumda kızımı nereye bırakicam 1 gün de olsa nasılsın ayrı kalicam diye strese girdim üzülüyorum konu evlatlar olunca insan çok farklı oluyor kuzum ya her zaman erken gidip herseyi öğrenip daha iyidir cnm tekbir

MUHMER❤️

Kayıtlı Üye
rank
https://www.odatv4.com/guncel/ibbnin-yenidogan-destek-paketi-gundem-oldu-120000511 böyle bir destek gördüm.kizlar interte istanbul için isterseniz bir bakın içeriği baya fazla şeyler var

İSTANBUL SENIN uygulaması var Play stroden onu indirip üye olup başvuru yapılıyormuş sizinlede paylaşmak istedim ihtiyacı olan varsa bir şansını denesin park yatak besik bile içinde varmış belki faydası olur bir bakın pek anladığım birsey değil ben indirdim.ama başvuru yapmadım baktım sadece çünkü paket içinde olanların hepsini aldım başkaları nasiplenir inşallah
Banada söyledi bı kaç kişi 1 ay önce başvurdum hala evrak teslim diyorlar doğuma da az kaldı nerdeyse bi sonuç yok

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
https://www.odatv4.com/guncel/ibbnin-yenidogan-destek-paketi-gundem-oldu-120000511 böyle bir destek gördüm.kizlar interte istanbul için isterseniz bir bakın içeriği baya fazla şeyler var

İSTANBUL SENIN uygulaması var Play stroden onu indirip üye olup başvuru yapılıyormuş sizinlede paylaşmak istedim ihtiyacı olan varsa bir şansını denesin park yatak besik bile içinde varmış belki faydası olur bir bakın pek anladığım birsey değil ben indirdim.ama başvuru yapmadım baktım sadece çünkü paket içinde olanların hepsini aldım başkaları nasiplenir inşallah
Evet var canım cok güzel gerçekten sağolsunlar 💕 sende sağol canım 💕

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Konuş kuzum bende valla şimdiden doğumda kızımı nereye bırakicam 1 gün de olsa nasılsın ayrı kalicam diye strese girdim üzülüyorum konu evlatlar olunca insan çok farklı oluyor kuzum ya her zaman erken gidip herseyi öğrenip daha iyidir cnm tekbir
Evet kuzum ya ben bişe şimdiden kayrayı düşünüyorum memeye çok düşkün o nasıl ayrılacak bama düşkün beni 1 gün görmeden nasıl duracak oy oy

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkürler cnm 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Alan video atıyor uygulamadan da başvuruluyor inşallah alan çok olur 🥰

Niye kuzum olduğun yerde kalp atışı için bir görünme şansın yok mu ki için rahat etmiş olur kese kalp atış duyulsa sende rahat ederdin niye acaba oyle oluyor hiç olmamıştı bende git bir görün için rahat etsin canm
İnşallah canm çok güzel bir uygulama

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Evet var canım cok güzel gerçekten sağolsunlar 💕 sende sağol canım 💕
Rica ederim cnm bnm 🥰

Evet kuzum ya ben bişe şimdiden kayrayı düşünüyorum memeye çok düşkün o nasıl ayrılacak bama düşkün beni 1 gün görmeden nasıl duracak oy oy
Meme sıkıntısı olmadı asel hep mamayla büyüdü ama bir gün nasl ayrı kalicam diye hep aklımda yeminle kıyamıyorum ya üzülüyorum

Ben 36+1 haftalıgim daha vermediler pazartesi arar bilgi alırım
Aynen cnm bir bilgi al istersen doğumdan sonra da belirli bir süre içinde veriyorlar

İnşallah canm çok güzel bir uygulama
Evet xnm herkes nasiplenir inşallah 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.