Idrar enfeksiyonu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan Idrar enfeksiyonu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,730 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Idrar enfeksiyonu
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba tecrubeli anneler bugun dr a gittim sonuclsrim gayet iyi cikti ama idrar enfeksiyonu var mis bi sase toz verdl daha once kullanan oldumu
Var ben ilk beta hsg yaptigimda idrar yolu enfeksiyon vardi 1monural sase verdi uyumadan önce ictim onu ictikten sonra wc cikma dedi doktor ama ertesi gunu wc den gelemedim cok korktum ama faydasi olmustu zaten hamilelikte idrar yolu enfeksiyon cogu kadinda oluyor ve hepsine sase veryolar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bakalim bugun icecem yatmadan tsk ederim
Yarin ishal olursan hic korkma olurmu bende oyle oldu cok korkmuştum ama bebege zarari yokmus enfeksiyonu oyle atyormus

Yarin ishal olursan hic korkma olurmu bende oyle oldu cok korkmuştum ama bebege zarari yokmus enfeksiyonu oyle atyormus

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Merhaba tecrubeli anneler bugun dr a gittim sonuclsrim gayet iyi cikti ama idrar enfeksiyonu var mis bi sase toz verdl daha once kullanan oldumu
Çok geçmiş olsun canım. Ben altı aydır kullanıyorum her ay doktor bana veriyor sadece geçen ay almamıştım bitmişti enfeksiyon güya ama doktor bana geçen gün tekrar verdi enfeksiyon tekrar başlamış anlamadım gitti valla 🤣☺️ siz bol bol su için daha fazla ilerlemesin

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım. Ben altı aydır kullanıyorum her ay doktor bana veriyor sadece geçen ay almamıştım bitmişti enfeksiyon güya ama doktor bana geçen gün tekrar verdi enfeksiyon tekrar başlamış anlamadım gitti valla 🤣☺️ siz bol bol su için daha fazla ilerlemesin
Iciyorum cok akinti oluyor aslinda bende idrarda yanma falan yok hamilelikte olurmus zaten cok tsk ederim sizece gecmis olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar