Sorum var İdrar tahlili

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Defnenin annesi Ayşem tarafından oluşturulan İdrar tahlili başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 363 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İdrar tahlili
Konbuyu başlatan Defnenin annesi Ayşem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kız annesi💕🌺

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kızlar üç gün önce kizimin bezinde böbrek taşı gördüm😭😭 anında doktora götürdüm şükür ultrason temiz çıktı fakat idrar tahlilini bir türlü yaptiramadim kaç tane poşet bitti takıyorum yapmıyor sonra poşet çıkınca yapıyor kafayı yemek üzereyim fikrinizi paylaşırsanız sevinirim
Kızın kaç yaşındaydı?

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
O yapışkanı taktığın zaman eğer bez kullanıyorsa bezini gevşek şekilde bağla. Bol su, meyve suyu, mama, çorba içirmeye çalış. Sürekli açıp kontrol etme unutturmaya çalış o hemen yapar çişini
Yapışkan bı türlü tam tutmuyor kaç kere denedim çişini yaparken çıkıyor 🥺uyurken taktım smdi inşallah bu sefer olur

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar üç gün önce kizimin bezinde böbrek taşı gördüm😭😭 anında doktora götürdüm şükür ultrason temiz çıktı fakat idrar tahlilini bir türlü yaptiramadim kaç tane poşet bitti takıyorum yapmıyor sonra poşet çıkınca yapıyor kafayı yemek üzereyim fikrinizi paylaşırsanız sevinirim
Ay bu konuda bnde çok çektim zor ya canm poşeti düzgün taktığın dan emin ol sonrada su meyveduyu ver yapar o zamn

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Nasıl birşey böbrek taşı

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Canım poşeti taktikyan sonra uzandirma ve bezi takma sürekli ayakta olsun bol bol su içir ve serin yerde olsun kolaylıkla yapacaktır

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Maalesef o yapışkanlar sıkıntı ben oğlumda bile sorun yaşıyorum kız çocuklarında hiç düşünemiyorum bile. Uyurken yapar merak etme
Yine cikmis beze yapmış😭😭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nasıl birşey böbrek taşı
Resim atamıyorum Google'dan da giremiyorum şifre unuttum diye beyaz taş kum gibi dağılıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nasıl birşey böbrek taşı
Resim atamıyorum Google'dan da giremiyorum şifre unuttum diye beyaz taş kum gibi dağılıyor
Ay bu konuda bnde çok çektim zor ya canm poşeti düzgün taktığın dan emin ol sonrada su meyveduyu ver yapar o zamn
Dünden beri deniyorum cildircam artık yapıyor ama beze geliyor bı turlu poşete denk gelmedi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar