Sorum var İdrar tahlili

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Defnenin annesi Ayşem tarafından oluşturulan İdrar tahlili başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 400 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İdrar tahlili
Konbuyu başlatan Defnenin annesi Ayşem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kız annesi💕🌺

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Yine cikmis beze yapmış😭😭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Resim atamıyorum Google'dan da giremiyorum şifre unuttum diye beyaz taş kum gibi dağılıyor

Resim atamıyorum Google'dan da giremiyorum şifre unuttum diye beyaz taş kum gibi dağılıyor

Dünden beri deniyorum cildircam artık yapıyor ama beze geliyor bı turlu poşete denk gelmedi
Canm sen çok üste doğru takıyosun o zaman az aşağı doğru poposuna yakın tak poşeti o yüzden olmuyo

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Canm sen çok üste doğru takıyosun o zaman az aşağı doğru poposuna yakın tak poşeti o yüzden olmuyo
Üste de taktım altada taktım her yöntemi denedim canm kızım durmuyor yerinde mutlaka çıkıyor poset

Amin canm cümlemizden

Yok canm tertemiz silerse çıkmaz

Çocuk hemşiresi döylemişti yengeme oda öyle yapmış
Canm dediğin yöntemi denedim smdi eşim idrarı götürüyor az oldu ama yeterli olmazsa yine bu yöntemle yapcam Allah razı olsun senden de çözüm yazan diğer annelerdende🤲🥰

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Üste de taktım altada taktım her yöntemi denedim canm kızım durmuyor yerinde mutlaka çıkıyor poset

Canm dediğin yöntemi denedim smdi eşim idrarı götürüyor az oldu ama yeterli olmazsa yine bu yöntemle yapcam Allah razı olsun senden de çözüm yazan diğer annelerdende🤲🥰
Çok sevindim canm amin canm cümlemizden inşallah hiç bir şeyi çıkmaz prensesin

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Kızlar üç gün önce kizimin bezinde böbrek taşı gördüm😭😭 anında doktora götürdüm şükür ultrason temiz çıktı fakat idrar tahlilini bir türlü yaptiramadim kaç tane poşet bitti takıyorum yapmıyor sonra poşet çıkınca yapıyor kafayı yemek üzereyim fikrinizi paylaşırsanız sevinirim
Ayyy taşı düşürmüş işte Çok geçmiş olsun canım

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 33. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık ananas büyüklüğünde.
İskelet kemiklerinde sertleşme olur ancak kafa kemikleri birleşmez. doğumda kemikler birbirine yaklaşarak alan daraltır ve doğum daha kolay olur. Ödem ve kilo artışına bağlı sinir sıkışması nedeniyle el ayak ve bileklerde karıncalanma ve hissizlik olabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 42 cm ağırlıgı 2000 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar