Sorum var İdrar tahlilinden anlayan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur333 tarafından oluşturulan İdrar tahlilinden anlayan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,736 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İdrar tahlilinden anlayan
Konbuyu başlatan Nur333
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
A

Adsız anne adayı

Guest
Evet enfeksiyon var lökosit de enfeksiyon işareti idrarda kan her zaman kötü olmak zorunda değil korkma bunun değerleri önemli mesela ne kadar yüksek bı kaç değer yüksekse sorun değil ama normal değer ile arasında bayağı fark varsa bı hekim görse iyi olur bol su iç Allah şifa versin inşallah 🤲

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar idrar tahlilinden anlayan var mı. Ben idrarım koyu renk diye acile gitmiştim tahlil vermiştim CRP 12 çıkmış eritrosit ve lökosit de yüksek. İdrarda kan çıkmış ama bana hafif bir enfeksiyon demişti ve ilaç dahi vermemişti kadın doğumda da randevu bulamıyorum asla 😥
Kaç haftaliksin cnm

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar idrar tahlilinden anlayan var mı. Ben idrarım koyu renk diye acile gitmiştim tahlil vermiştim CRP 12 çıkmış eritrosit ve lökosit de yüksek. İdrarda kan çıkmış ama bana hafif bir enfeksiyon demişti ve ilaç dahi vermemişti kadın doğumda da randevu bulamıyorum asla 😥
Çok geçmiş olsun canım 🥰

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
enfeksiyon var canım bol bol su iç

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Canim idrar tesdi verdigin zaman once kendini iyice paceteye sil idrari bir kismin tualete yapdikdan sonra bir kismini idrar kabina yap o zaman idrar testleri daha aydin netice veriyo

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar