İdrar testime bakar mısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde xsssylm tarafından oluşturulan İdrar testime bakar mısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,221 kez görüntülenmiş, 65 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı İdrar testime bakar mısınız
Konbuyu başlatan xsssylm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nupel karayel

xsssylm

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba beklenen adetin üzerinden 17 gün geçti, tam 1 hafta önce kan verdim 0.2 çıktı bugün tekrar evde gebelik testi yaptım silik çıktı. Bundan önceki idrar testlerimde gölge bile yoktu. Fikrinizi alabilir miyim?

Ekli dosyalar

• DCA85AE0-39F7-42FC-9DE8-11C13E001C84.jpeg
    DCA85AE0-39F7-42FC-9DE8-11C13E001C84.jpeg
    870.3 KB · Görüntüleme: 496

Yeni anne

Kayıtlı Üye
rank

Oztek

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba beklenen adetin üzerinden 17 gün geçti, tam 1 hafta önce kan verdim 0.2 çıktı bugün tekrar evde gebelik testi yaptım silik çıktı. Bundan önceki idrar testlerimde gölge bile yoktu. Fikrinizi alabilir miyim?
Bana da gebelik var gibi geldi bikac gün sonra tekrar yapinn bence ya da kan verin benim de başta böyleydi

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
İkinci oğlumda benimde öyle silik varla yok arası çıkmıştı canım var büyük ihtimalle, bebek yeni olduğu zaman kanda bile çıkmayabiliyor bebek olmasa o kadar bile belirmezdi çizgi bence hamilesin hayırlı olsun bebeğin yarın git tekrar kan ver haftasını öğrenirsin ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar