İdrar testime bakar mısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde xsssylm tarafından oluşturulan İdrar testime bakar mısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,223 kez görüntülenmiş, 65 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı İdrar testime bakar mısınız
Konbuyu başlatan xsssylm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nupel karayel

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba beklenen adetin üzerinden 17 gün geçti, tam 1 hafta önce kan verdim 0.2 çıktı bugün tekrar evde gebelik testi yaptım silik çıktı. Bundan önceki idrar testlerimde gölge bile yoktu. Fikrinizi alabilir miyim?
Benimde silik çizgi vardı 4 haftalık hamile cıkmıstım kan testinde saglık ocagına git sabah kan testi ver gebelik için oldugunu belirt ama
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba beklenen adetin üzerinden 17 gün geçti, tam 1 hafta önce kan verdim 0.2 çıktı bugün tekrar evde gebelik testi yaptım silik çıktı. Bundan önceki idrar testlerimde gölge bile yoktu. Fikrinizi alabilir miyim?
Benimkide böyleydi 🤗 inanamayıp1 tane daha yapmıstım ertesi gün sabah daha belirgindi

xsssylm

Kayıtlı Üye
rank
Kan verir veya tekrar test yaparsan haber et canım cok merak ettim varmı yok mu
Bugün dayanamayıp tekrar test yaptım. Düne göre daha belirgin sanki :) fotoğraf ekledim. yarın sabahta erken gebelik yapıp kan vermeyi düşünüyorum inşallah umutlarım solmaz düşündüğümüz gibi olumlu çıkar 🙏🏼

Ekli dosyalar

• C8687118-E748-4497-8EDE-8A19DF8833BD.jpeg
    C8687118-E748-4497-8EDE-8A19DF8833BD.jpeg
    3 MB · Görüntüleme: 337
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar