İdrar testime bakar mısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde xsssylm tarafından oluşturulan İdrar testime bakar mısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,231 kez görüntülenmiş, 65 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı İdrar testime bakar mısınız
Konbuyu başlatan xsssylm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nupel karayel

xsssylm

Kayıtlı Üye
rank
Benimde böyleydi 2 haftalık hamile çıkmıştım kan ver tekrar canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırlı olsun 🌸
Raporu ekledim

Ekli dosyalar

• 1462D59C-6F87-4CAA-A638-F5B636172B6F.jpeg
    1462D59C-6F87-4CAA-A638-F5B636172B6F.jpeg
    18.2 KB · Görüntüleme: 153

Oztek

Kayıtlı Üye
rank
Bugün kan verdim 41.6 çıktı sonuç. Çok şükür çıktı. Yarında doktora görüneceğim. Allahım dileyen isteyen ve hakeden herkese bu duyguyu nasip etsin 🙏🏼
Hayırlı olsun. Doktora gitmek için de acele etmeyin bence şuan gitseniz de pek bişey goremezsiniz kese bile yenidir belki çok minnakmis daha bebiş.haftaya tekrar kan verip 5000 in üstüne çıkınca gitmenizi tavsiye ederim...

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Bugün kan verdim 41.6 çıktı sonuç. Çok şükür çıktı. Yarında doktora görüneceğim. Allahım dileyen isteyen ve hakeden herkese bu duyguyu nasip etsin 🙏🏼
Hayırlı olsun çok sevindim tebrikler ❤️ benimde 49 çıkmıştı kese falan görünmez diye 2 hafta bekledim 2 günde bir kan verip takip ettik değerlerim yukselisini sonra gittiğimde kesede göründü bebekte kalp atışı da 🙏 istersen bekle bir süre şimdi görünmez çünkü 🐣

Islim

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba beklenen adetin üzerinden 17 gün geçti, tam 1 hafta önce kan verdim 0.2 çıktı bugün tekrar evde gebelik testi yaptım silik çıktı. Bundan önceki idrar testlerimde gölge bile yoktu. Fikrinizi alabilir miyim?
Benim de ilk silik çizgiydi gebelik var canim sadece test için biraz daha beklemen lazım

Yamlike

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba beklenen adetin üzerinden 17 gün geçti, tam 1 hafta önce kan verdim 0.2 çıktı bugün tekrar evde gebelik testi yaptım silik çıktı. Bundan önceki idrar testlerimde gölge bile yoktu. Fikrinizi alabilir miyim?
Benim de ilk testim cok belirsizdi ben her gun yaptim teste devam et koyulasirsa git kan ver 2 gun arayla takip edersin belki geç dollenmedir

Kaderkader

Kayıtlı Üye
rank
Testlere inanma canım bende yaptım 40 defa hep negatif görüldü ama kan verdim 2 aylık hamile olduğumu öğrendim şuan senin testin negatif canım malesef

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım 10 hazirandan sonra yazmamışsın ama merak ettim şuan bebisin kaç haftalik

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.