İdrar yanması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Fadik tarafından oluşturulan İdrar yanması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,228 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı İdrar yanması
Konbuyu başlatan Fadik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Okyanusgülü

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Hanımlar 37+4 haftalık hamileyim nedense idrarı mı yapınca yanma oluyor ve sürekli tuvaletim geliyor karnım baskı yapıyor gibi sizlerde böyle bir şey oldu mu
İdrar da yanma enfeksiyon belirtisi canım doktorla paylaş ilaç verecektir. Bu arada bol su iç tahatet suyuna azcık sirke koy faydasını görürsün. Sık çamaşır değiştir.

Fadik

Kayıtlı Üye
rank
İdrarda yanma enfeksiyon olabilir sürekli tuvalet de bebeğin baskısından dolayı ❤️
Teşekkürler Perşembe kontrolüm var doktora da sorarim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İdrar da yanma enfeksiyon belirtisi canım doktorla paylaş ilaç verecektir. Bu arada bol su iç tahatet suyuna azcık sirke koy faydasını görürsün. Sık çamaşır değiştir.
Çok teşekkür ederim deneyeceğim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hanımlar 37+4 haftalık hamileyim nedense idrarı mı yapınca yanma oluyor ve sürekli tuvaletim geliyor karnım baskı yapıyor gibi sizlerde böyle bir şey oldu mu
Kuzum idrarda yanma enfeksiyon olabilir sürekli tuvaletin gelmesi ise bebek doguma yakın olduğu için rahme baskı yapıyor sık tuvalete çıkmaya sebep oluyor

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
İdrar yollarnda enfeksyn vardır ihmal etmeden ürolojiye git tahlıl yapıp ilaç verir. Bebeğe geçme ihtimali oluyomş doğmda tedavi edilmezse o yzden bu hafta muhakkak git derim. İdrar yollarını üşütmüşsn belliki gçmş olsn

Fadik

Kayıtlı Üye
rank
İdrar yollarnda enfeksyn vardır ihmal etmeden ürolojiye git tahlıl yapıp ilaç verir. Bebeğe geçme ihtimali oluyomş doğmda tedavi edilmezse o yzden bu hafta muhakkak git derim. İdrar yollarını üşütmüşsn belliki gçmş olsn
Çok teşekkür ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kasık ağrısı, idrarda yanma ve koku, koyu sarı akıntı, vajinada kaşınma, ilişki sırasında ağrı ve yanma enfeksiyon belirtisi canım geçmiş olsun doktoruna görünmeni tavsiye ederim
Bu saydıklarinin nerdeyse hepsi var çok teşekkür ederim yarın doktoruma soracağım

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Benim yanma yokda canım devamlı idrarım varmış gibi oluyo afedersin yapıyorum gene geliyomus gibi bazen geliyo bazen gelmiyo baskı yapiyodur yanma varsa idrar yollarında enfeksiyon olabilir yapdirmadiysan idrar testi yapdir bende cikdi çünkü yanma olmadığı halde Dokdorum yapdirdi

Fadik

Kayıtlı Üye
rank
Benim yanma yokda canım devamlı idrarım varmış gibi oluyo afedersin yapıyorum gene geliyomus gibi bazen geliyo bazen gelmiyo baskı yapiyodur yanma varsa idrar yollarında enfeksiyon olabilir yapdirmadiysan idrar testi yapdir bende cikdi çünkü yanma olmadığı halde Dokdorum yapdirdi
Sağlık ocağında sürekli kanla idrar veriyorum çıksa onda çıkardı zaten ilk çocuğum olmadan önce kadın doğum da muane olmuştum ilaç fln vermişti bilmiyorum belki bebekten belkide enfeksiyon dan oluyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar