İdrar yolu enfeksiyonu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Krhn tarafından oluşturulan İdrar yolu enfeksiyonu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 986 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İdrar yolu enfeksiyonu
Konbuyu başlatan Krhn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gündüz01

Krhn

Kayıtlı Üye
rank
36 haftalık gebeyim iki aydır sürekli iltihabim var şimdi sağlık ocağından aradı yine enfeksiyon çokmus ve erken doğuma sebep olabiliyormuş korktum açıkçası onca ilaca ve fitile rağmen gecmedi

...

Moderator
Mod
rank
36 haftalık gebeyim iki aydır sürekli iltihabim var şimdi sağlık ocağından aradı yine enfeksiyon çokmus ve erken doğuma sebep olabiliyormuş korktum açıkçası onca ilaca ve fitile rağmen gecmedi
Geçmiş olsın canım.Bol bol ılık su iç bende çok işe yaradı.Birde ayaklarını sıcak tutmaya çalış.Vaktinde sağlıkla kucağına al inşaAllah

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
15 haftalık gebeyim yani kaç aylık
1-4 Hafta 1 ay
5-8 Hafta 2 ay
9-13 Hafta 3 ay
14-17 Hafta 4 ay
18- 21 Hafta 5 ay
22-26 Hafta 6 ay
27-30 Hafta 7 ay
31-35 Hafta 8 ay
36-40 Hafta 9 ay
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canım enfeksiyon dirençli demek ki bende 2 ay atlatamadım şükür şuan iyiyim sana tavsiye 1 2 kat çorap giyin bol bol.su iç ilişkiden uzak dur günlük iç çamaşırını değiştir kişisel bakımını düzenli yap bide günlük ped kullanma inşallah iyileşirsin tez zaman da 🤲🏻

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar