Idrarda kan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alaz tarafından oluşturulan Idrarda kan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 606 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Idrarda kan
Konbuyu başlatan Alaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselcik

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba güzel anneler bir sorum olacak 28 haftalıkken kan ve idrar tahlili vermiştim sağlık ocağından bugün dr la konuştum idrarda kan çıkmış yüksekte çıkmış baya kendi dr gidicem ama merak ediyorum bu durumu yaşayan anneler var mı ilk kez yaşadım ben kasıklarımda ağrı ve bıçak batması gibi sancı oluyor arada ve çok sertleşiyor karnım 2 gündür.Su an 29+2yim

Merve.

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba güzel anneler bir sorum olacak 28 haftalıkken kan ve idrar tahlili vermiştim sağlık ocağından bugün dr la konuştum idrarda kan çıkmış yüksekte çıkmış baya kendi dr gidicem ama merak ediyorum bu durumu yaşayan anneler var mı ilk kez yaşadım ben kasıklarımda ağrı ve bıçak batması gibi sancı oluyor arada ve çok sertleşiyor karnım 2 gündür.Su an 29+2yim
Geçmiş olsun cnm. Anlattığın durum taş düşürürken oluyo bende yasamistim ayni durumu hemde defalarca. Üroloji ye yönlendirirler büyük ihtimalle. Cunki bu rahatsızlığın bölümü orası. Kadin dogumla alakali değil bence direkt üroloji bölümüne randevu al gebelik haftana uygun bi ilac verirler sana. Allah korusun hamilelikte tas düşürme erlen doğum a sebep olabiliyormus. Ihmal etme hic

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun cnm. Anlattığın durum taş düşürürken oluyo bende yasamistim ayni durumu hemde defalarca. Üroloji ye yönlendirirler büyük ihtimalle. Cunki bu rahatsızlığın bölümü orası. Kadin dogumla alakali değil bence direkt üroloji bölümüne randevu al gebelik haftana uygun bi ilac verirler sana. Allah korusun hamilelikte tas düşürme erlen doğum a sebep olabiliyormus. Ihmal etme hic
Ilk gebeliğimde taş düşürmüştüm sürekli hastanede yatıyordum çok ağır geçiyordu o ağrıyı çok iyi biliyorum ama o zaman ki gibi ağrım yok sadece kasıklarıma ara ara sancı giriyor karnım cok sertleşiyor yarın acilden bir gideyim inş bir sorun çıkmaz ilk oğlum erken doğumla geldi bunda sıkıntı yaşamam inş

Merve.

Kayıtlı Üye
rank
Ilk gebeliğimde taş düşürmüştüm sürekli hastanede yatıyordum çok ağır geçiyordu o ağrıyı çok iyi biliyorum ama o zaman ki gibi ağrım yok sadece kasıklarıma ara ara sancı giriyor karnım cok sertleşiyor yarın acilden bir gideyim inş bir sorun çıkmaz ilk oğlum erken doğumla geldi bunda sıkıntı yaşamam inş
Amin cnm insallah yasamazsin. Belki tas degil de kum döküyorsundur baska bi neden aklima gelmiyo suan. Idrarda kan neden olur ki baska 🤔 insallah hayırlı sonuclar alırsın cnm tekrardan gecmis olsun

Burcuu

Kayıtlı Üye
rank
Peki antibiyotik kullandınız mı sağlık ocağı dr yazmış ama cesaret edemedim kullanmaya kendi dr da izinde pazartesiye kadar yok
Yok hayır kullanmadım sadece toz şeklinde Bi ilaç verdiler 2 tane gece yatmadan içiyorsun bardağa döküp suyla sabaha kadar idrara çıkmıyorsun idrar yolunu temizliyor diğer ikinciyi de 2 gün sonra yine aynı şekilde içiyosun bana Bi zararı olmadı ağrım olmadı çok pazarteside doğum yapıcam canım

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Taş, kum ya da protein kaçağı olabilir. Antibiyotik kullanımı konusunda doktorunuz gebe olduğunuz bile bile vermiştir sakıncası olacağını sanmıyorum ama siz yine de konunun uzmanına muayene olduktan sonra başlayın isterseniz.

Aselcik

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben bir haftadır hastaneden çıkmadım aniden bir ağrı girdi sağ tarafa aşağı doğru vurdu ağrı sonra lavaboda kanlı idrar yaptım korktum üroloji gittim tahlil yaptılar böbreğime iltihap varmış antibiyotik inne ve hap parol verdi kullanıyorum yeni yeni kendime geldim geçmiş olsun şimdiden

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar