İftar Menüleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan İftar Menüleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 587 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı İftar Menüleri
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Evet Hanımlar iftara neler yaptınız bakalım bayağıdır sormuyorduk birbirimize bugün ne yemek var diye🤣🤣
Vallahi ben bugün kolaya kaçtım klasik kuru fasulye,pirinç pilavı,cacık tatlı da yapacaktım baktım alacağım malzemeler hazır tatlıyla aynı para bende gittim tatlı aldım dedim hiç uğraşamam🤣🤣🤣🤣
Biraz geç kaldım ama Bende menü beşamel soslu patates oturtma spagetti yayla çorbası salata ve tatlıda ağlayan pasta vardı...

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Evet Hanımlar iftara neler yaptınız bakalım bayağıdır sormuyorduk birbirimize bugün ne yemek var diye🤣🤣
Vallahi ben bugün kolaya kaçtım klasik kuru fasulye,pirinç pilavı,cacık tatlı da yapacaktım baktım alacağım malzemeler hazır tatlıyla aynı para bende gittim tatlı aldım dedim hiç uğraşamam🤣🤣🤣🤣
Ellerine sağlık aynı menüyü yapmışız tatlı da spangle

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Valla bende oruç tutamıyorum Allah affetsin son günlerim yemezsem tansiyonum düşüyor direk sahurda eşimden fazla yiyorum bana diyor sen yat ben hazırlarım diyorum bende açım, 🤣🤣🤣sanki orucu o değil ben tutuyorum🤣🤣🤣afiyet olsun sanada canım🥰🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oh mis valla keşke biride bana hazırlasa🤣🤣🤣🤣

Daha ne olsun eline koluna sağlık canım mis gibi menü🥰

Of of bana da ordan biraz dolma ve şekerpare yollar mısın🤣🤣😍😍

Yorma kendini canım benim çok geçmiş olsun bu arada Rabbim şifa versin sana inşallah herşey güzel geçer senin için, 🙏

Yorma kendini canım benim çok geçmiş olsun bu arada Rabbim şifa versin sana inşallah herşey güzel geçer senin için, 🙏

Abla bi tabak kırmızı pancarlı meze alabilir miyim çok severim de🤣🤣🤣eline koluna sağlık ayrıca bende et ve tavuk sevmem seni çok iyi anlıyorum gözün aydın🤣🤣
Allah seni sorma valla bende yemezsem mideme vuruyo napalım Allah görüyo

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Postu Yeni gördüm canım 🥰 dün misafirim vardı fırında orman kebabı, pirinç pilavı, mercimek çorbası, üzüm sarması,börek, havuç tarator,çiğ köfte, hoşaf,salata 🥰bugünde bunları yicem çünkü fazla yapmıştım🤣🤣dünden kalan yemeğin olması ne güzel ya oh mis dinlenicem bugün 🤩

Postu Yeni gördüm canım 🥰 dün misafirim vardı fırında orman kebabı, pirinç pilavı, mercimek çorbası, üzüm sarması,börek, havuç tarator,çiğ köfte, hoşaf,salata 🥰bugünde bunları yicem çünkü fazla yapmıştım🤣🤣dünden kalan yemeğin olması ne güzel ya oh mis dinlenicem bugün 🤩
Gerçi hepsini ısıtıp o tencereleri yıkamak da mesele ama olsun ya en azından yemekle ugrasmicam 🤣🤣🤣kendimi motive etme şeklim 🤣

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank

Gerçi hepsini ısıtıp o tencereleri yıkamak da mesele ama olsun ya en azından yemekle ugrasmicam 🤣🤣🤣kendimi motive etme şeklim 🤣
Ya sende benim gibisin dünden kalan yemekleri çok olsa bende yapmıyorum valla kafam rahat ne yemek yapicam diye düşünmüyorum 😂😂
Bende dün yaprak sarma havuç tarator salata fırında güveç çömlek kapta hemdee tatlıda fırında sütlaç yapmıştım 😂😂 eşimde soğuk baklava getirdi 👍🥰

Tamam tamam şuan adres işleri karışık biraz hemen yollayacağım 😂😂
Ayşenur yeni farkettimde ayra Nur ile senin isminde benziyor son iki harfi değişik sadece çok uyunlu6aile oldunuz hahaha🤣🤣🤣

Tamam tamam şuan adres işleri karışık biraz hemen yollayacağım 😂😂
Ayşenur yeni farkettimde ayra Nur ile senin isminde benziyor son iki harfi değişik sadece çok uyunlu6aile oldunuz hahaha🤣🤣🤣

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ya sende benim gibisin dünden kalan yemekleri çok olsa bende yapmıyorum valla kafam rahat ne yemek yapicam diye düşünmüyorum 😂😂
Bende dün yaprak sarma havuç tarator salata fırında güveç çömlek kapta hemdee tatlıda fırında sütlaç yapmıştım 😂😂 eşimde soğuk baklava getirdi 👍🥰

Ellerine sağlık canım 🤩 Kız onca yemek çöpe mi gitsin yazık günah valla asla dönmem üçüncü güne kalınca onu da gün içinde çocuklara veriyorum 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar