İğne ve coraspin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervee44 tarafından oluşturulan İğne ve coraspin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 805 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İğne ve coraspin
Konbuyu başlatan Mervee44
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee44

Mervee44

Kayıtlı Üye
rank
Pıhtılaşma sorunum var iki bebek kaybettim bu 3.ye hamileyim. İğne ve coraspin kullanıyorum. 5.haftadayim hafif lekelenme var. Doktor kan civiticilardan dolayı olabilir dedi. Aynı şeyleri yaşayan var mı ?

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Pıhtılaşma sorunum var iki bebek kaybettim bu 3.ye hamileyim. İğne ve coraspin kullanıyorum. 5.haftadayim hafif lekelenme var. Doktor kan civiticilardan dolayı olabilir dedi. Aynı şeyleri yaşayan var mı ?
Canım bende iki düşük yaptim daha sonra hamileliklerimde iğne ve ilaç kullandım doktorum bana hafif lekelenme dahi olsa hemen hastaneye gel diyordu iğne ve ilaç kullanıldığında lekelenme olmuyor istersen farklı bir doktora git

Mervee44

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende iki düşük yaptim daha sonra hamileliklerimde iğne ve ilaç kullandım doktorum bana hafif lekelenme dahi olsa hemen hastaneye gel diyordu iğne ve ilaç kullanıldığında lekelenme olmuyor istersen farklı bir doktora git
Bu şekilde çok farklı araştırdım pıhtılaşma sorunu olanlarda leke gelebiliyor.. yinede aklıma çok takılıyor

Sehriii

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynı sorunu yaşadım lekelenme olursa coraspirini bırak demişti onu bıraktım geçti ama ara ara yine oldu her olduğunda gittim doktora ihmal etme progrstan iğnesi yapıyolar her ihtimale karşı

Mervee44

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynı sorunu yaşadım lekelenme olursa coraspirini bırak demişti onu bıraktım geçti ama ara ara yine oldu her olduğunda gittim doktora ihmal etme progrstan iğnesi yapıyolar her ihtimale

Bende aynı sorunu yaşadım lekelenme olursa coraspirini bırak demişti onu bıraktım geçti ama ara ara yine oldu her olduğunda gittim doktora ihmal etme progrstan iğnesi yapıyolar her ihtimale karşı
Canım progestanı doz halinde günlük iki kere alıyorum. Lekelenmen nasıldı ? Sağlıklı şekilde doğum yaptın mı ? Bide kaçıncı haftada lekelenme oldu

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Bende ayni 2 dusugm var 3 gebelgm bu bende 9 ve 11 haftalarda yasadm bi sorun olmadi coraspin kullanyorm

Sehriii

Kayıtlı Üye
rank
Canım progestanı doz halinde günlük iki kere alıyorum. Lekelenmen nasıldı ? Sağlıklı şekilde doğum yaptın mı ? Bide kaçıncı haftada lekelenme oldu
7, 8 haftada DaHA doğum yapmadım 35 haftalık hamileyim progestanı 9 hftda doktorum tek doz yaptı sonra olmadı bidaha cleksan kullanıyorum şimdi doğuma kadar da kullanıcam korkmana gerek yok ilk başlarda oluyor 🙂🙂

Mervee44

Kayıtlı Üye
rank
7, 8 haftada DaHA doğum yapmadım 35 haftalık hamileyim progestanı 9 hftda doktorum tek doz yaptı sonra olmadı bidaha cleksan kullanıyorum şimdi doğuma kadar da kullanıcam korkmana gerek yok ilk başlarda oluyor 🙂🙂
Allah razı olsun sizin mesajlarınızı okudukça içim ferahliyor. Rabbim sağlıkla versin evladını kucağina

Sehriii

Kayıtlı Üye
rank
Allah razı olsun sizin mesajlarınızı okudukça içim ferahliyor. Rabbim sağlıkla versin evladını kucağina
İçini ferah tut ama tedbiri elden bırakma derim yinede acile veya polikinliğe git ☺️ benim de 4 gebeliğim bu 3 tanesi de 2 aylıkkn kalpleri durdu herşey Allah'tan yinede şimdi çok şükür doğumuma 1 ay kaldı 4 senedir bekliyorum bende inşallah sağlıklı sıhatli bişekilde kucağınıza alırsınız 🥰

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Bnde ayni senin gbi cnm kan pıhtılasmisti haberim yoktu bnde iki düşük yptim üçüncü de düşmek üzereydi kan sulandırıcı iğne kullanmaya başladım bide düşük riskini engelleyen ignede kullanıyordum yakalsik iki ay sırt üstü uzandım sadece lavaboya gitmek için kalkiyrdm başka hiç bi şekilde kalkmiyrdum. Hafif lekenmede vardı. Dedgin gbi sende elinden gldgince ayağa kalkma çünkü belin gevşemiş aşırı dikkat etmen lazım cnm rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar