İğne ve coraspin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervee44 tarafından oluşturulan İğne ve coraspin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 806 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İğne ve coraspin
Konbuyu başlatan Mervee44
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee44

Sevgim

Kayıtlı Üye
rank
Pıhtılaşma sorunum var iki bebek kaybettim bu 3.ye hamileyim. İğne ve coraspin kullanıyorum. 5.haftadayim hafif lekelenme var. Doktor kan civiticilardan dolayı olabilir dedi. Aynı şeyleri yaşayan var mı ?
Bnde şuan hamileyim gebeligim başımda iğne kullandım bide coraspin kan pihtilasmasi var diye lekeleme varsa bi doktora git derim araştırmaya cnm

Mervee44

Kayıtlı Üye
rank
Bnde şuan hamileyim gebeligim başımda iğne kullandım bide coraspin kan pihtilasmasi var diye lekeleme varsa bi doktora git derim araştırmaya cnm
Doktorumla konuşuyorum normal olduğunu söylüyor. Siz kaçıncı haftadasiniz ?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktorumla konuşuyorum normal olduğunu söylüyor. Siz kaçıncı haftadasiniz ?
Sürekli mi kullandınız ?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bnde ayni senin gbi cnm kan pıhtılasmisti haberim yoktu bnde iki düşük yptim üçüncü de düşmek üzereydi kan sulandırıcı iğne kullanmaya başladım bide düşük riskini engelleyen ignede kullanıyordum yakalsik iki ay sırt üstü uzandım sadece lavaboya gitmek için kalkiyrdm başka hiç bi şekilde kalkmiyrdum. Hafif lekenmede vardı. Dedgin gbi sende elinden gldgince ayağa kalkma çünkü belin gevşemiş aşırı dikkat etmen lazım cnm rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
Düşük tehlikem yok kesenin yeri iyi ama lekelenmem var

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar