Sorum var İhtimaller

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İlk/nur tarafından oluşturulan İhtimaller başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,006 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İhtimaller
Konbuyu başlatan İlk/nur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Adetim bitti bigün öncesi hiç gelmedi diyebilirim normalde 7günü temizlenirdim 4 üncü günü kesildi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

B

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

B
Neyse sonuç olarak rahiminiz de yumurta olmadan hamile kalmanız imkansız sizde yeni adet olmuşsunuz vücudunuz da henüz yeni yumurta üretmemiş başka bişey olabilir akıntı sebebi

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ayın 23ünde adet oldum 29bitis ilişki yaşadım basolma oldu bu kadar kısa sürede tutması normalmi benmi çok elhamlaniyorum yaklaşık bir saat oldu ikidir seffaf akıntım var az önce lavaboya gittim ufak bir lekelenme geldi yerleşme lekesi olması olabilme ihtimali olabilir mi ve ilişkiden sonra tekrar ilişki olmadı ögünden belli kasık ağrım hiç gecmedi
Allah ıyılıgını versın yumurtlamıs olsan bıle spermler yumurtaya daha ulasamamıstır bıle 🤭
Ayın 23ünde adet oldum 29bitis ilişki yaşadım basolma oldu bu kadar kısa sürede tutması normalmi benmi çok elhamlaniyorum yaklaşık bir saat oldu ikidir seffaf akıntım var az önce lavaboya gittim ufak bir lekelenme geldi yerleşme lekesi olması olabilme ihtimali olabilir mi ve ilişkiden sonra tekrar ilişki olmadı ögünden belli kasık ağrım hiç gecmedi
Allah ıyılıgını versın spermlerın yumurtaya ulaşamamıstır bıle yumurtlamıssan tabı 🤭yerlesme kanaması 3-4 hafta sonra oluyo dıye bılıyom bole adet gunun yaklastıgı gunlerde yerleslesme kanaması oluyo genelde bıraz sabret bı aya bellı olur zaten ☺️senı anlıyom tabı ılk baslarda hamıle kaldımı mı tuttumu tutmadımı ınsan sabırsız oluyo ,ama sık sık ilişkiye gırkı yumurtayla sperm bırbırını yakalasın yoksa ıkısınde omru 2 gun o ıkı gunde bırbırlerone denk gelemezlerse bı dahakı ayı beklemen gerekecek canım

Hamişimm

Kayıtlı Üye
rank
Atıyorum 15 gün önce ilişkiye girip şimdi yumurtlama olmuş olamaz mı mesela benim de aklıma bu geldi. 7 günken 4 günde bitmiş yani belki de üstüne regl oldun.. Yani bende öyle olmuştu 8 gün süren reglim 6 gün tam dolmadan bitmişti. Baş dönmesi mide bulantısı derken diğer ay regl olmayınca 6 haftalık gebe olduğumu öğrenmiştim... Bence diğer ayı bekle.. Baktın 1-2 hafta sonra baş dönmesi mide bulanması oldu zaten kan verir öğrenirsin.. Ama böyle tahminle evhamla hareket etme.. Stres yapma yani hakkında hayırlısı olsun 🙏🏻

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Atıyorum 15 gün önce ilişkiye girip şimdi yumurtlama olmuş olamaz mı mesela benim de aklıma bu geldi. 7 günken 4 günde bitmiş yani belki de üstüne regl oldun.. Yani bende öyle olmuştu 8 gün süren reglim 6 gün tam dolmadan bitmişti. Baş dönmesi mide bulantısı derken diğer ay regl olmayınca 6 haftalık gebe olduğumu öğrenmiştim... Bence diğer ayı bekle.. Baktın 1-2 hafta sonra baş dönmesi mide bulanması oldu zaten kan verir öğrenirsin.. Ama böyle tahminle evhamla hareket etme.. Stres yapma yani hakkında hayırlısı olsun 🙏🏻
Iyı spermın omrude 48 saattır ondan sonra yumurta gelse bıle sperm bulamaz

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Rabbim gönlüne göre versin inşallah kuzum

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum tutma ihtimali biraz zor. Korunmayı bıraktıktan sonra akıntı ve ağrı olması gayet normal. Akıntın eğer kokulu, koyu sarı, yeşil değil sadece şeffafsa yumurtan çatlıyor olabilir

Tüm sayfalar yüklendi.