İki gebelik arasında farklilik

• Konbuyu başlatan Selda Alp
  • Toplam 12 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selda Alp tarafından oluşturulan İki gebelik arasında farklilik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,186 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İki gebelik arasında farklilik
Konbuyu başlatan Selda Alp
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada
S

Selda Alp

Guest
Merhabalar sevgili anneler merak ettiğim için soruyorum bilimsellikten uzak olabilir 1. Gebeliğimdeki yaşadıklarımla 2. Gebeligimdekiler aynı cinsiyeti aynı mı olur yoksa farklı olabilir mi teşekkürler

Nslhn

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba benim ilk hamileligim uykulu bulantili kanamalı falan gecmisti kızim oldu şimdi 21+6 yım buzamana kadar şükür sknti yaşamadım bilmesem demem hamileyim diye herkes erkek demişti ama buda kız şükürler olsun 😀 belirtilere göre olmuyor bence

YagmurArar

Kayıtlı Üye
rank
Benim de ilk gebeliğimle herşey aynı o zaman da hiç sıkıntım olmamıştı şimdi de hiç sıkıntım olmadı kızım var şimdi erkek bekliyorum 😊 yani alakası bile yok demekki bünyemizde bu şekilde😊

DuruVeYagizEfeninAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba benimde 2.gebeliğim ikiside farklı oldu bulantım aynı sadece bu erkekmiş dahada ağrılı geçiyor diğerine göre.belirtilerde arkadaşın dediği gibi insanın bünyesiyle alakalı cinsiyet değişiklik gösterebilir. 😊

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar sevgili anneler merak ettiğim için soruyorum bilimsellikten uzak olabilir 1. Gebeliğimdeki yaşadıklarımla 2. Gebeligimdekiler aynı cinsiyeti aynı mı olur yoksa farklı olabilir mi teşekkürler
Hayır canım bence alakası yok önceki iki gebeliğimle şuan ki halim bütün belirtiler çok farklı ama 2 oğlum var şimdi 3.ye hamileyim oda erkek

Haşikio:)

Kayıtlı Üye
rank
Ilk gebligimde bulanti tiksinme mide yanmasi cektim ikincisinde hicbirisi olmadi cok rahattim 3. Gebelik bunda daha farkli cekiyorum yine bulanti kusma mide yanmasi ve yorgunluk var 3ude erkek 🙈

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar