İki kese

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mlkmlk tarafından oluşturulan İki kese başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 935 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İki kese
Konbuyu başlatan Mlkmlk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Mlkmlk

Guest
rank
Merhaba 4+ 3 beta HCG 1960 çıktı . Alttan bakarak doktor iki kese gördü biri su kesesi dedi . Bende ikinci keseyi gördüm . Yanındaki kişi hocam ikiz falan dedi doktor da ısrarla su kesesi dedi . Başına böyle bir durum gelen var mı?

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba 4+ 3 beta HCG 1960 çıktı . Alttan bakarak doktor iki kese gördü biri su kesesi dedi . Bende ikinci keseyi gördüm . Yanındaki kişi hocam ikiz falan dedi doktor da ısrarla su kesesi dedi . Başına böyle bir durum gelen var mı?
İlk defa duyuyorum böyle bişey canım 2. Kesenin var olma sebebi 2. Bebek olmaz mı su kesesi ne oluyor onu anlamadım 🙄 plesenta mı demek istedi acaba 🙄 küçükmüş daha ya önümüzdeki haftalarda gittiğinde kesinleşir canım istersen beklemek yerine başka dra da görün

Mlkmlk

Guest
rank

E peki bi açıklama yapmadı mı bebek değilse öyle ikinci bi kesenin varlığı sorun teşkil etmez miymiş? Dediğim gibi ilk defa duydum canım drun dan memnunsan bir iki hafta sonra netleşir ne olduğu
Bebeğe zarar vermez dedi . Bakalım bu perşembe gidicem . 😊İnsan merak ediyo . foto yükleyemeyi beceremedim yoksa paylaşacaktım .

Mlkmlk

Guest
rank
Tüm sayfalar yüklendi.