Iki normal doğum yaptım üçüncüye gebeyim başıma gelecekleri bildiğim için korkuyorum üçüncü normal doğum kolay olurmu sizce

• Konbuyu başlatan Seda0303/3
  • Toplam 14 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Seda0303/3 tarafından oluşturulan Iki normal doğum yaptım üçüncüye gebeyim başıma gelecekleri bildiğim için korkuyorum üçüncü normal doğum kolay olurmu sizce başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,990 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Iki normal doğum yaptım üçüncüye gebeyim başıma gelecekleri bildiğim için korkuyorum üçüncü normal doğum kolay olurmu sizce
Konbuyu başlatan Seda0303/3
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Bukadar kolaymı 3. Doğum bende çok korkuyorum 2. Doğumum çok kötü geçmişti bidaha normal doğuramam diye düşünüyorum😣
3.dogum istisna olmadigi surece o kadar kolay geciyor ki.. ben yolda dogurmadigim icin şansliydim, o gunu hic unutamiycam galiba.. ön sanci hic yasamadim.. direk dogum sancim basladi hastane 3 dk mesafede buna ragmen hastane koridoruna vardigimda yiğilmistim.. sedyeye yatar yatmaz dogumum oldu.. doktorum oncesinde uyarmisti seni 1 gun once yatiralim genelde 3. Dogumlarda bebek bir anda asagiya iniyor demisti, cocuklarim oldugu icin kalamam demistim hastanenin yakin oldugunu hemen gelebilecegimi soylemistim , doktorum ise yetisemiycegimi soylemisti ne kadar yakin olursa olsun, allah yardimcim olduda hastaneye gidene kadar durdu allah nasip ederse 4. Dogumumda onceden hastaneye yatmayi dusunuyorum bu kez.. 3. Dogumumun hizi beni cok korkuttu cunku

Aselcik

Kayıtlı Üye
rank
benim 3 doğumda çok zor oldu hele ki 3 üncü daha zor oldu çünkü çok korkuyorum ve korktuğum başıma geldi korkunca stres yaptım stres yapınca zor oldu sürekli ağrı sancı girdikçe bağırdım canım çok yandı çok zor oldu doktor kızdı beni uğraştırmayın yatağa atacam seni saatlerce sancı çekecen falan demişti ya kabus gibiydi ıkınırken hep nefesim kesildi ölüyom sandim ya bir ay kendine gelemedim rüyalarıma girdi canım o yüzden bol bol dua et korkma stres yapma bide meryem ana otu doğumu kolay olmasını sagliyomus araştır al sen doğuma girince yakınların suya koysun sen dogurunca hemen sudan çıkarsınlar rahim çabuk toparlansin benim komşu gelinine meryem ana otunu uyguladı gerçekten kadının doğum oldu haberi çabuk geldi istersen. al valla ben bilseydim kendi doğumunda alırdım uygulardim neyse canım valla ben 4 uncuyu sezeryan oldum tuplerimi baglattim iyikide bağlanmışım eşim 4 yıl sonra bidaha çocuk yapardık baglatmasaydin diyip duruyo ama benim için yeterli allah evlatlarıma sağlık versin rabbim olmayanlara versin. inşallah sana da kolay doğumlar diliyorum canım inşallah kolay olur allah yardımcın olsun

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
benim 3 doğumda çok zor oldu hele ki 3 üncü daha zor oldu çünkü çok korkuyorum ve korktuğum başıma geldi korkunca stres yaptım stres yapınca zor oldu sürekli ağrı sancı girdikçe bağırdım canım çok yandı çok zor oldu doktor kızdı beni uğraştırmayın yatağa atacam seni saatlerce sancı çekecen falan demişti ya kabus gibiydi ıkınırken hep nefesim kesildi ölüyom sandim ya bir ay kendine gelemedim rüyalarıma girdi canım o yüzden bol bol dua et korkma stres yapma bide meryem ana otu doğumu kolay olmasını sagliyomus araştır al sen doğuma girince yakınların suya koysun sen dogurunca hemen sudan çıkarsınlar rahim çabuk toparlansin benim komşu gelinine meryem ana otunu uyguladı gerçekten kadının doğum oldu haberi çabuk geldi istersen. al valla ben bilseydim kendi doğumunda alırdım uygulardim neyse canım valla ben 4 uncuyu sezeryan oldum tuplerimi baglattim iyikide bağlanmışım eşim 4 yıl sonra bidaha çocuk yapardık baglatmasaydin diyip duruyo ama benim için yeterli allah evlatlarıma sağlık versin rabbim olmayanlara versin. inşallah sana da kolay doğumlar diliyorum canım inşallah kolay olur allah yardımcın olsun
Olumlu düşünürsen olumlu olurmuş korku kötü geçmesini sağlıyormuş belkide ondan çok geçmiş olsun

Tüm sayfalar yüklendi.