İkili tarama testi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Xxhyalxx tarafından oluşturulan İkili tarama testi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,243 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İkili tarama testi
Konbuyu başlatan Xxhyalxx
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Serbet

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
Bugun ikili tarama testi yaptirdim ve ense kalinligi 2.4cikdi biraz kalin dediler kan sonucuna bakalim öyle dediler on gun sonra cikcakms bu sekilde basina geken varmi acaba hatta bebegimin cinsiyetini soluyecekdi doktor fakat sirti donukmus goremiyorum dedi
Doktorların işi gücü korkutmak bazılarının tabi 🙈 bende doktor degiştirmiştim bu yüzden gebelerın kesinlikle sakim sorulara cevap veren ve rahatlatam doktorlara ihtiyacı var ben oglumu dogurmaya yakın buldum dogru doktoru şimdi gebeyim yine ona gidiyorum

Dml

Kayıtlı Üye
rank
Bugun ikili tarama testi yaptirdim ve ense kalinligi 2.4cikdi biraz kalin dediler kan sonucuna bakalim öyle dediler on gun sonra cikcakms bu sekilde basina geken varmi acaba hatta bebegimin cinsiyetini soluyecekdi doktor fakat sirti donukmus goremiyorum dedi
Benimde taramalarim ultrasonda normaldi kan sonuçlarım riskli olduğunu söyledi ama ben güvenmiyorum bu tahlillerde sende içini ferah tut hamileligi çok etkiliyor

Krhn

Kayıtlı Üye
rank
Benim ikili ve üçlü taramam iyiydi gayet sonra detaylı da dedi ense kalınlığı var sıvı alımı önerdi başka doktora gittim dedi bebeğin sorunu yok kendi doktorum da sorun yok dedi 5 gün sonra doğumum var kendime gelmekte çok zorluk çektim hep aklımdaydı o adamın söyledikleri ve su an da en büyük korkum o inşallah 5 gün sonra bebeğimi sağ salim alırım kucagima

Serbet

Kayıtlı Üye
rank
Burun kemiğini gördü mu? 13.hf da 2.4 normal ama 2li test sonucunu birden fazla doktora yorumlatin. Maalesef doktorlar gereksiz endişe yaratabiliyorlar. Bana serbest dna testi yaptirmami onerdi mesela doktorum daha tarama testi yapmadan, elime brosur tutusturdu. Bende iyi bir perinatologa gidip tarama testini ona yaptirdim. Cunku belli ki mevcut doktor beni korkutmaya cok musait.
Sakin olun, içinizi serin tutun.

Efeayazz

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim de 2.3 çıktı kan sonuçlarım çıkınca doktor risk yok dedi korkma bende çok korkmuştum şuan çok güzel ilerliyoruz Allah sağlıcakla kucagimiza almayı nasip etsin inşallah

Krhn

Kayıtlı Üye
rank
Burun kemiğini gördü mu? 13.hf da 2.4 normal ama 2li test sonucunu birden fazla doktora yorumlatin. Maalesef doktorlar gereksiz endişe yaratabiliyorlar. Bana serbest dna testi yaptirmami onerdi mesela doktorum daha tarama testi yapmadan, elime brosur tutusturdu. Bende iyi bir perinatologa gidip tarama testini ona yaptirdim. Cunku belli ki mevcut doktor beni korkutmaya cok musait.

Benimkinde burun kemiği normal çıktı sizce var mıdır bı sorun ben hala çok korkuyorum

Dml

Kayıtlı Üye
rank
Benimde taramalarim ultrasonda normaldi kan sonuçlarım riskli olduğunu söyledi ama ben güvenmiyorum bu tahlillerde sende içini ferah tut hamileligi çok etkiliyor stres

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar