Sorum var ikili tarama testinde burun kemigi kucuklugu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde esma21 tarafından oluşturulan ikili tarama testinde burun kemigi kucuklugu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 408 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı ikili tarama testinde burun kemigi kucuklugu
Konbuyu başlatan esma21
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan esma21

esma21

Kayıtlı Üye
rank
arkadaslar ikili taramada burun kemigi 2mm cikti kucuk dediler su almak oatediler karnimdan biraz zaman gecsin dedim 16 haftalik oldu bebegim 3 mm yine cok kucik 6 olmali dediler sizin bebeginizin kac mm yasayanlar varmi

Ponçik surat

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim 2.4 mm çıktı ama doktorum gayet iyi dedi
Benim de bebeğimin burun kemiği kısa doktor down sendromu olabilir dedi Fetal DNA testi verebilirsin ama normal bir bebekte olabilir dedi hicbirsey yaptırmadım Allah'tan gelene razıyım Allah'ın izniyle hicbirsey de olmayacak ayrıca gebelerin neredeyse 100/80 ine aynı şeyi söylüyorlar doğan bebekler hep sağlıklı Allah'a inanın dayanin inşallah öyle birşey olmayacak anne yüreği hissedermiş ben oğlumun bana sapasağlam sağlıklı bir şekilde geleceğini yürekten hissediyorum

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
arkadaslar ikili taramada burun kemigi 2mm cikti kucuk dediler su almak oatediler karnimdan biraz zaman gecsin dedim 16 haftalik oldu bebegim 3 mm yine cok kucik 6 olmali dediler sizin bebeginizin kac mm yasayanlar varmi
Canım arkadaşım bu durumun aynısını yaşadı 4 tane doktora gitti biri hatta hiç yok dedi. En son ki doktor arkadaşıma eşine maskenizi indirin sizin burunlarınızda küçük bebeğinizin de küçük genetik yani demişti sağlıkla doğdu ve nokta gibi burnu var. Yani genetik yapısal küçük olabilir canını sıkma bi kaç doktordan da görüş al bence

esma21

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim 2.4 mm çıktı ama doktorum gayet iyi dedi
gercekten mi 6 olmali diyor doktor baska hastaneye gidicez iki dir ayni doktor ayni aletler belki baska hastanede baska sonuc cikar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah bir sorun olmaz kuzum
aminn insallah baska doktora gitcez
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah bir sorun olmaz kuzum
aminn insallah baska doktora gitcez
Canım arkadaşım bu durumun aynısını yaşadı 4 tane doktora gitti biri hatta hiç yok dedi. En son ki doktor arkadaşıma eşine maskenizi indirin sizin burunlarınızda küçük bebeğinizin de küçük genetik yani demişti sağlıkla doğdu ve nokta gibi burnu var. Yani genetik yapısal küçük olabilir canını sıkma bi kaç doktordan da görüş al bence
benimde o aklima geldi kucuk burunludie belki diye sonuvta gorundu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar