─░kinci gebelikler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Do─čum Hikayeleri kategorisinde Ezgielvin taraf─▒ndan olu┼čturulan ─░kinci gebelikler ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 1,267 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 16 yorum ve 0 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Do─čum Hikayeleri
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ ─░kinci gebelikler
Konbuyu ba┼člatan Ezgielvin
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Leyla Alka├ž

Ezgielvin

Moderator
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
8 Ocak 2021
Kizlar birinciye gre ikinci dogumunuz nasil gecti yazarmisiniz normal dgum yapan arkadaslar ikinci dogum kolaymi oluo ­čĄö

AsminÔŁĄAsaf

Moderator
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
8 Ocak 2021
Benim ki cok agir gecti abla bilmiyon mu ­čą┤
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Belliki ikinci cocuga karar vermissin o yuzden korkutmamak icin yazmicam ama geneld ikinci kolay oluyormus ­čĄş

Bet├╝l (ÔŁĄEda&ElaÔŁĄ)

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
21 Ocak 2021
Benim 2 ci cok rahat gecti can─▒m ilk k─▒z─▒m 7 aylikken hamile kald─▒m istemeyerek oldu tabi oras─▒ ayr─▒ ama 4 ayl─▒k olana kadar anlamadim bile hamile oldu─čumu dogum konusunda yorum yapamiycam daha do─čurmad─▒m ama bana kolay olacakm─▒┼č gibi geliyor

Ezgielvin

Moderator
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
8 Ocak 2021
Benim ki cok agir gecti abla bilmiyon mu ­čą┤

Belliki ikinci cocuga karar vermissin o yuzden korkutmamak icin yazmicam ama geneld ikinci kolay oluyormus ­čĄş
Kuzum karar verdimde dha dgl su korana falan bi bitsin az zaman var yaz sen herkezinki bir olmaz kz

Benim 2 ci cok rahat gecti can─▒m ilk k─▒z─▒m 7 aylikken hamile kald─▒m istemeyerek oldu tabi oras─▒ ayr─▒ ama 4 ayl─▒k olana kadar anlamadim bile hamile oldu─čumu dogum konusunda yorum yapamiycam daha do─čurmad─▒m ama bana kolay olacakm─▒┼č gibi geliyor
Anladm kuzm ins kolay olur hayrlisi olsun­čśŐ

T├╝m sayfalar y├╝klendi.

Son mesajlar