İkinci gebelikler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Ezgielvin tarafından oluşturulan İkinci gebelikler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,918 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı İkinci gebelikler
Konbuyu başlatan Ezgielvin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Leyla Alkaç

Ezgielvin

Moderator
Mod
rank
Kizlar birinciye gre ikinci dogumunuz nasil gecti yazarmisiniz normal dgum yapan arkadaslar ikinci dogum kolaymi oluo 🤔

Asmin❤Asaf

🧕
Mod
rank
Benim ki cok agir gecti abla bilmiyon mu 🥴
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Belliki ikinci cocuga karar vermissin o yuzden korkutmamak icin yazmicam ama geneld ikinci kolay oluyormus 🤭

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Benim 2 ci cok rahat gecti canım ilk kızım 7 aylikken hamile kaldım istemeyerek oldu tabi orası ayrı ama 4 aylık olana kadar anlamadim bile hamile olduğumu dogum konusunda yorum yapamiycam daha doğurmadım ama bana kolay olacakmış gibi geliyor

Ezgielvin

Moderator
Mod
rank
Benim ki cok agir gecti abla bilmiyon mu 🥴

Belliki ikinci cocuga karar vermissin o yuzden korkutmamak icin yazmicam ama geneld ikinci kolay oluyormus 🤭
Kuzum karar verdimde dha dgl su korana falan bi bitsin az zaman var yaz sen herkezinki bir olmaz kz

Benim 2 ci cok rahat gecti canım ilk kızım 7 aylikken hamile kaldım istemeyerek oldu tabi orası ayrı ama 4 aylık olana kadar anlamadim bile hamile olduğumu dogum konusunda yorum yapamiycam daha doğurmadım ama bana kolay olacakmış gibi geliyor
Anladm kuzm ins kolay olur hayrlisi olsun😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar