Sorum var İkinci sezeryan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💓Kız 🐣erkek annesi💙🤗 tarafından oluşturulan İkinci sezeryan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 347 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İkinci sezeryan
Konbuyu başlatan 💓Kız 🐣erkek annesi💙🤗
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase
Kızlar benim kızım 11 aylık oğluma hamileyim 9 aya gordik kısmet olursa temmuz sonu gibi gün verecek ama bakalım herkes diyo ki aralari çok kısa filan zor olcak takmiyom onu ama çok kanaman çok ağrın olur ikinci sezeryan Olcan dikislerin tutmuyabilir diyo sizce napmaliyim akıl verin ya çok korkuyorum kızlar canım sıkkın bu duurmu yasiyanlar varsa bişey diyebilir mi çok duygusalim 😥😥

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar benim kızım 11 aylık oğluma hamileyim 9 aya gordik kısmet olursa temmuz sonu gibi gün verecek ama bakalım herkes diyo ki aralari çok kısa filan zor olcak takmiyom onu ama çok kanaman çok ağrın olur ikinci sezeryan Olcan dikislerin tutmuyabilir diyo sizce napmaliyim akıl verin ya çok korkuyorum kızlar canım sıkkın bu duurmu yasiyanlar varsa bişey diyebilir mi çok duygusalim 😥😥
Kim diyor onu kaç yıllık doktorluk okumuş yada kaç kez peş peşe gebelik yaşamış da senş böyle korkutuyotlsr. Hiç bir ley olmaz canım korkma benim yengemin bebeklerinin arası seninkinden daha azdı.ama doğumdan hemen sonra ayağa kalktı hatta ilk ameliyatı gibi baya da ağrısız geçti. Şuan biri 2 buçuk biri 1bıçul yaşında hiç endişe etme dikişleri de hiç sorun çıkarmadı mesela sen insanları takma ağzı olan konuşuyor işte 🤦🏻‍♀️

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Sağ salim kucağına alırsın inşallah canım benim benimkinde arasında bir buçuk sene vardı vardı canm dikişlerim tuttu kanama ise normal oldu ağrı oldu ama bak ilkiden az daha fazla oldu canim

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Ağzı olan konuşur canım takma kafana senin vücut yapınla iyileşme sürecinle alâkalı tamamen. Olması gereken ağrı kanama dışında aksi bir durum da olmaz Allah'ın izniyle 🤲 bebeğine kavuşacağın anı düşün. İnşallah sağlıkla hayırlısıyla kavuşursunuz 🤲❤️

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Öncelikle kuzum sag saglim kucagina almayi nasip etsin rabbim insallah🙏🤲
O konuşanlara kulak asma cok konusan daha doğrusu konuşmak için konuşan bos insan çoktur kendini strese sokma eger ters bir durum olsa idi doktorun sana gerekli açıklamayı yapardı sen rahat ol Ve bebegini kucagina alicagin günleri hayal et gerisi boşver

Hepinize ayrı dönüş yapamadım kızlar ya moral ve destekleriniz için çok saolun o kdr motive oldum ki allh razı olsun iyki varsıniz insallh bu ay post acicam hayırlısı ile oğlumu dogurdum diye😘😘🤲🤲🌸🙏🧿biliyosunuz bir zmnlar istenmeyen bebekti eşim ve ailesi tarafından bir yandan onu kaybetme korkusu şükür artık sayılı günler kaldı kavusmaya

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Hepinize ayrı dönüş yapamadım kızlar ya moral ve destekleriniz için çok saolun o kdr motive oldum ki allh razı olsun iyki varsıniz insallh bu ay post acicam hayırlısı ile oğlumu dogurdum diye😘😘🤲🤲🌸🙏🧿biliyosunuz bir zmnlar istenmeyen bebekti eşim ve ailesi tarafından bir yandan onu kaybetme korkusu şükür artık sayılı günler kaldı kavusmaya
Herzaman burdayiz canim sag saglim kucagina almayi nasip etsin rabbim insallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar