İkiz anneleri bakabilir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Berika Sultan tarafından oluşturulan İkiz anneleri bakabilir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 353 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İkiz anneleri bakabilir mi
Konbuyu başlatan Berika Sultan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hanmtutenk

Berika Sultan

Kayıtlı Üye
rank
İkiz anneleri siz gebe oldugunuzu ilk ogrendiginizde beta hcg hormonu biz kaçtı acaba ?? Ben 5+1 Ken kan degerimde 3808 çıktı ve iki kese gözüktü doktor ikiz olabilir dedi . Sizde nasıl oldu? İki hafta sonra gel dedi doktorum ama bekleyemiyirum çok heyecanlıyım acaba ikiz mı diye

Ozlem kzlrmk.

Kayıtlı Üye
rank
İkiz anneleri siz gebe oldugunuzu ilk ogrendiginizde beta hcg hormonu biz kaçtı acaba ?? Ben 5+1 Ken kan degerimde 3808 çıktı ve iki kese gözüktü doktor ikiz olabilir dedi . Sizde nasıl oldu? İki hafta sonra gel dedi doktorum ama bekleyemiyirum çok heyecanlıyım acaba ikiz mı diye
Cnm kalp qtisi duyulmadigi icin oyuzden supheli konusa biliyolar cunku kesenin biri gelismeye biliyomus doktorum bana oyle demisti kalp atisi duyulana kadar ikiz diyemeyiz dedi 5 yil once benimde iki kese gozukmustu

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Benim değerim 1351 çıkmış 5 haftalıkken tek kese zor göründü 7 haftalıkken iki kese ve kalp atışını duyduk iki kese görmüşse ikizdir yoksa tek olurdu

Son düzenleme:

Hanmtutenk

Kayıtlı Üye
rank
Değerlerim kaç çıktı bilmiyorum hamile olduğumu ve ikiz olduğunu 7.haftada öğrendim kalp atışlarını da o zaman dinlemiştim. Sen gidene kadar netleşir inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar