İkiz bebiş anneleri 🤗

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde İkiz❣️bebiş❣️Annesi tarafından oluşturulan İkiz bebiş anneleri 🤗 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,343 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı İkiz bebiş anneleri 🤗
Konbuyu başlatan İkiz❣️bebiş❣️Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim yardımcımız olsun canım sende sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inşallah bebişini 🥰🤲
Benimkide çok zor geçiyor ikizler baya zorluyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım ailende varmı ikiz
Amin canim 💕 Allah sana bana ve tüm hamile kardeşlerim e yardım etsin

Aselmina

Kayıtlı Üye
rank
Selam güzel anneler nasılsınız gebelik nsl geçiyor biz yarın 21+0 oluyoruz
Paşalarımı görmeye sabırsızlanıyorum
Sizde nsl durumlar

Ben 9aylik evliyim 6 aylık hamileyim 🤗 ikiz bebişlerim olcak inşallah aşırı hareketliler benim gibi ikizlere hamile olan annişler varmı
Allah analı babalı büyütsün cnm sağlıklı kucagina almayı nasip etsin inşallah bende ikiz hamileyim 24. Haftamdaydim benimkiler de az hareket ediyor birisini kaybetme ihtimalim var herşeyden önce sağlık rabbim yardımcımız olsun 🤲🙏

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Sizde nsl durumlar

Ben 9aylik evliyim 6 aylık hamileyim 🤗 ikiz bebişlerim olcak inşallah aşırı hareketliler benim gibi ikizlere hamile olan annişler varmı
Merakımda soruyorum haraket edince ikisi birden mi ediyor nasıl oluyor benimki tek mübarek içeride savaş var sanki 😃

Merakımda soruyorum haraket edince ikisi birden mi ediyor nasıl oluyor benimki tek mübarek içeride savaş var sanki 😃
Cnm artık sn düşün orasını iki birden hareket ediyor dürtüyolar birbirlerini karnım sallanıyor resmen 😅ama yinede çok güzel bir duygu rabbim tüm isteyenlere anne duygusunu tattırsın inşallah 🥰🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah analı babalı büyütsün cnm sağlıklı kucagina almayı nasip etsin inşallah bende ikiz hamileyim 24. Haftamdaydim benimkiler de az hareket ediyor birisini kaybetme ihtimalim var herşeyden önce sağlık rabbim yardımcımız olsun 🤲🙏
Yaa rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah cnm

Ikizler annesi

Kayıtlı Üye
rank
Neden kaybetme ihtimalin var cnm birisini bende ikiz doğurdum simdi 1.5 yaşındalar

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Sizde nsl durumlar

Be varım canım şükür hastanedeyim almalarını bekliyorum 🥰🥰

Aselmina

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar