İkiz gebelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Benim dünyam tarafından oluşturulan İkiz gebelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,492 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İkiz gebelik
Konbuyu başlatan Benim dünyam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zanazarina

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
İkiz hamileler var mı aramızda. 28 haftalığım. Gelin ikiz hamilelerin zorluklarını konuşalım. ☺️
İkiz değilim kızım olacak nasipse 5 yasa yaklaştık bide oğlum var ama tek ölünce bile felaket zor olan hamilelik iki olunca daha da zordur diye tahmin ediyorum Rabb.sana kolaylık rahatlik versin kolayca doğum nasip etsin hepimize 🤲🏻 cinsiyetleri ne peki en merak ettiğim iki tane birden olunca 🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İkiz değilim kızım olacak nasipse 5 yasa yaklaştık bide oğlum var ama tek ölünce bile felaket zor olan hamilelik iki olunca daha da zordur diye tahmin ediyorum Rabb.sana kolaylık rahatlik versin kolayca doğum nasip etsin hepimize 🤲🏻 cinsiyetleri ne peki en merak ettiğim iki tane birden olunca 🤭
Tek Olunca bile zor

Tek Olunca bile zor

Son düzenleme:

Benim dünyam

Kayıtlı Üye
rank

Tek Olunca bile zor

Tek Olunca bile zor
Çok saol canım amin inşallah 🙏 iki tane kızım olacak kısmetse 😍

Benim dünyam

Kayıtlı Üye
rank
Bende ikizlere hamileyim bugün 24+0 olduk 😍 nasıl zorluklar oluyor sizde ? Doğum tarihiyle ilgili konuştu mu doktorunuz ?
Doğum tarihimiz henüz belli değil. Ne zaman söyler doktor bilmiyorum. Zorluklara gelecek olursak kasılmalar sertlikler sırt ağrıları oluyor. 5 dk ayakta durayım yoruluyorum. Nefes alamama zaten var.

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Doğum tarihimiz henüz belli değil. Ne zaman söyler doktor bilmiyorum. Zorluklara gelecek olursak kasılmalar sertlikler sırt ağrıları oluyor. 5 dk ayakta durayım yoruluyorum. Nefes alamama zaten var.
Ayni şeyleri bende yaşıyorum özellikle ağrılar sürekli var kasıklarıma ağrı çok giriyor sırt ağrım da gün geçtikçe artıyor

Ikizler annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende ikizlere hamileydim çok şükür doğdular şimdi 1.5 yaşındalar ama çok zor bilirim ben 20den sonra yürümekte zorluk sık sık Wcye çıkmak nefes darlığı çatlak kaşıntıları mide yanmalari hepsini fazlasıyla yaşadım sığışmadılar 34.0 haftalıkken erken doğum yaptım kiloları 2.550 ve 2.650 doğdu çok şükür Kuvezde bile kalmadılar yemenize cok dikkat edin kızlar özellikle bebeğe kilo yapacak şeyler yiyin erken doğum olsa bile küveze girmesinler ınşaallah

Benim dünyam

Kayıtlı Üye
rank
Bende ikizlere hamileydim çok şükür doğdular şimdi 1.5 yaşındalar ama çok zor bilirim ben 20den sonra yürümekte zorluk sık sık Wcye çıkmak nefes darlığı çatlak kaşıntıları mide yanmalari hepsini fazlasıyla yaşadım sığışmadılar 34.0 haftalıkken erken doğum yaptım kiloları 2.550 ve 2.650 doğdu çok şükür Kuvezde bile kalmadılar yemenize cok dikkat edin kızlar özellikle bebeğe kilo yapacak şeyler yiyin erken doğum olsa bile küveze girmesinler ınşaallah
Kaç kilo almıştınız siz

Ayni şeyleri bende yaşıyorum özellikle ağrılar sürekli var kasıklarıma ağrı çok giriyor sırt ağrım da gün geçtikçe artıyor
Siz kaç kilo aldınız

Tüm sayfalar yüklendi.