İkiz gebelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Benim dünyam tarafından oluşturulan İkiz gebelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,492 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İkiz gebelik
Konbuyu başlatan Benim dünyam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zanazarina

Ikizler annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben 70le hamile kalmıştım cnm 100le doğuma gitmiştim😂ama hep şiş ödemmiş doğumdan sonra hemen 75e düştüm yani aslında 5 kg almışım ben bile şok olmuştum kilo sanıyordum herkes MaşaALLAH çekiyordu bide ikiz doğurdun diye

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Benim geçen hafta bebeklerin hareketleri çok belirgindi sürekli de hareket ediyorlardı ama birkaç gündür çok azaldı normal mi acaba eskiden de böyle oluyordu ama gittikçe artması gerekmez mi ?

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Benim geçen hafta bebeklerin hareketleri çok belirgindi sürekli de hareket ediyorlardı ama birkaç gündür çok azaldı normal mi acaba eskiden de böyle oluyordu ama gittikçe artması gerekmez mi ?
35 haftaya kadar artar sonrasında azalır yer kalmadığı için ama bı kaç hareket eder yine ve daha belirgin etkili olur 2 saatte bir hareket ediyorsa bı problem oluşturmaz

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
35 haftaya kadar artar sonrasında azalır yer kalmadığı için ama bı kaç hareket eder yine ve daha belirgin etkili olur 2 saatte bir hareket ediyorsa bı problem oluşturmaz
Ben soğuk aldım acaba ondan mı etkilendiler diye düşünüyorum hareket ediyorlar ama çok değil normal o zaman benimkiler 24+2 günlük olduk

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Cok teşekkür ederim 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yinede takip et ama daha artar ileriki haftalarda
Ederim sagol içim rahatladı 😇🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yinede takip et ama daha artar ileriki haftalarda
Ederim sagol içim rahatladı 😇🙏
İkiz gebelik anneden kiza mi geciyor mesela kocamin annesi ikizlere gebe kalmis karninda yasamamislar gerci ama bu durumda kocamda ihtimal olur mu. Sizin ailenizde var mi ikiz gebelik
Anneden kıza geçiyor kocadan gelmez görümcen varsa onun ikizleri olabilir diye biliyorum

Tüm sayfalar yüklendi.