Sorum var İkiz gebelikte açılma sonrası ikinci gebelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Chyperus tarafından oluşturulan İkiz gebelikte açılma sonrası ikinci gebelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 947 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İkiz gebelikte açılma sonrası ikinci gebelik
Konbuyu başlatan Chyperus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Chyperus

Chyperus

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba. 6 sene önce 20 haftalık ikizlerimi açılma sebebiyle kaybettim. Maalesef serklaj yapılamadı. Şuan yaklaşık 17 haftalık hamileyim ve doktorum ikiz olduğu için kaybettiğimi düşünüyor. Tam olarak rahim ağzı yetmezliği tanısı koyamıyor. 11.haftadan beri rahim ağzı ölçülüyor ve 44mm çıkıyor çok şükür. Ama her an kısalacak ve bebeğimi kaybedeceğim diye ödüm kopuyor. İlk gebeliği ikiz olup açılma yaşayan ve sonraki gebeliğini normal geçiren ve tamamlayan var mı aranızda? Yardımcı olabilir misiniz rica etsem 😔😔

Chyperus

Kayıtlı Üye
rank
Amin amin amin kuzum 🤲🤲🤲 benim sende sağlıkla kucağına almayi nasip etsin inşallah dualrim seninle dediğim gibi kuzum bir çok doçent doktor bana baktı konuştular böyle karar verdiler onlarada kalka takılmıştı mesala en fazla 6 durabildi tekli gebelikte 🤲🤲
Amiinn 🤲🏻🤲🏻 Benim doktorum emin olamadı o yüzden bu gebelikte de yaşarım diye korkuyorum. Bakalım önümüzdeki hafta kontrolüm var, böyle beklerken ödüm kopuyor. Bana kalsa her gün gideceğim doktora :(

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Amiinn 🤲🏻🤲🏻 Benim doktorum emin olamadı o yüzden bu gebelikte de yaşarım diye korkuyorum. Bakalım önümüzdeki hafta kontrolüm var, böyle beklerken ödüm kopuyor. Bana kalsa her gün gideceğim doktora :(
Rabbime dua et olacağı varsa her türlü oluyor diğerinde oldu diye bunda olacak diye birşey yok içini ferah Allah'ın izniyle birşey olmayacak kuzum

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Tam olarak rahim ağzı yetmezliği mi yoksa ikiz gebelikte olası bir durum mu, sonraki gebelikte nasıl seyreder? Bunları bilen biri bana yardımcı olursa çok mutlu olurum :(
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok teşekkür ederim 💖
Rica ederim kuzum 💞

Chyperus

Kayıtlı Üye
rank
Rabbime dua et olacağı varsa her türlü oluyor diğerinde oldu diye bunda olacak diye birşey yok içini ferah Allah'ın izniyle birşey olmayacak kuzum
Amiinn canımm 🤲🏻 Çok teşekkür ederim hepinize cevaplarınız için. 🌸
Sen de hayırlısıyla meleklerini alacaksın kucağına sağ salim.. Dualarım seninle 💖

Asaf_yusuf

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba. 6 sene önce 20 haftalık ikizlerimi açılma sebebiyle kaybettim. Maalesef serklaj yapılamadı. Şuan yaklaşık 17 haftalık hamileyim ve doktorum ikiz olduğu için kaybettiğimi düşünüyor. Tam olarak rahim ağzı yetmezliği tanısı koyamıyor. 11.haftadan beri rahim ağzı ölçülüyor ve 44mm çıkıyor çok şükür. Ama her an kısalacak ve bebeğimi kaybedeceğim diye ödüm kopuyor. İlk gebeliği ikiz olup açılma yaşayan ve sonraki gebeliğini normal geçiren ve tamamlayan var mı aranızda? Yardımcı olabilir misiniz rica etsem 😔😔
Benim 3.gebeligim İkizdi 35.haftamda aldı doktirum.kzim kordonun üzerine oturmuştu kordonun katlanmış o yuzdn beslenemedi zayıf kaldı.ablaminda ikiz gebeliği vardı 40. Haftasında (bir maşallah çekin😊) doğuma aldılar.ilk gebemigin öyle oldu diye buda öyle olacak demek değildir.icini ferah tut hep iyi olacgini düşün şükret.rabbim kucağına almayı nasip etsin

Tüm sayfalar yüklendi.