Sorum var İkiz gebelikte erken doğum belirtileri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asaf_yusuf tarafından oluşturulan İkiz gebelikte erken doğum belirtileri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 738 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İkiz gebelikte erken doğum belirtileri
Konbuyu başlatan Asaf_yusuf
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Asaf_yusuf

Kayıtlı Üye
rank
32 haftalık ikiz gebeliğim var.ikiz gebelikte erken doğum riski fazlaymış .dün hiç birşeyin yokken bu sabah samcilarim olmaya başladı .ara ara bacaklarıma ağrı atıyor.varisimde var ağrım varisten mıdır değil midir bilmiyorum.yarin oğlumun kuran töreni var.ona hazırlık yapıyorum.sancilarim yoruldugum için mi yoksa doğum belirtisi mi bilmiyorum.afedersiniz akintimda çok var .zaten hep vardı .bu yüzden doğum belirtisi mi yoksa normal mi bu değişiklikler kafam karisti.erken doğum yapan var mı aramızda .belirtiler neler

Hanmtutenk

Kayıtlı Üye
rank
32 haftalık ikiz gebeliğim var.ikiz gebelikte erken doğum riski fazlaymış .dün hiç birşeyin yokken bu sabah samcilarim olmaya başladı .ara ara bacaklarıma ağrı atıyor.varisimde var ağrım varisten mıdır değil midir bilmiyorum.yarin oğlumun kuran töreni var.ona hazırlık yapıyorum.sancilarim yoruldugum için mi yoksa doğum belirtisi mi bilmiyorum.afedersiniz akintimda çok var .zaten hep vardı .bu yüzden doğum belirtisi mi yoksa normal mi bu değişiklikler kafam karisti.erken doğum yapan var mı aramızda .belirtiler neler
Ben ikizlerime 33 haftalık doğum yaptım nst de sancı çıktı karnım çok sertti hemen aldılar. Evet ikizlerde erken doğum riski yüksek bu risk 30 haftadan sonra başlıyor. Eğer ağrın sancın geçmezse doktora görün istersen

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum zaten ikiz gebelikte 34. Haftadan sonra alıyorlar sezeryana

Asaf_yusuf

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum zaten ikiz gebelikte 34. Haftadan sonra alıyorlar sezeryana
Kendileri gelmezse 37. Haftaya gün verdi Dr.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben ikizlerime 33 haftalık doğum yaptım nst de sancı çıktı karnım çok sertti hemen aldılar. Evet ikizlerde erken doğum riski yüksek bu risk 30 haftadan sonra başlıyor. Eğer ağrın sancın geçmezse doktora görün istersen
Sertlesmeyide takip ediyorum .yok gibi bişey ama dediğim gibi sancım tek var

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar