İkiz kese

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hemdem tarafından oluşturulan İkiz kese başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 812 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İkiz kese
Konbuyu başlatan Hemdem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Hemdem

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar hayırlı günler ikiz kese oluşmuş birisinde bebek var kalp atışı var birisinde görünmüyor 6+1 haftalık gebelik var bu arada daha sonra diğer kesede bebeğin oluşması olabilir mi merak ediyorum doktorum olmaz dedi ama emin değildi çok

Meleklerim

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar hayırlı günler ikiz kese oluşmuş birisinde bebek var kalp atışı var birisinde görünmüyor 6+1 haftalık gebelik var bu arada daha sonra diğer kesede bebeğin oluşması olabilir mi merak ediyorum doktorum olmaz dedi ama emin değildi çok
Komşumun da öyle oldu diğer kese zamanla kayboldu

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
İkisi de aynı anda gelişmesi gerekmiyor mu bence olmaz dediyse zamanla yok olabilir diye düşünüyorum

D

Ddkdk

Guest
Malesef canım bende 22 haftalık gebeyim 7 haftalıkken ğittigimde ikiz gebelik olduğunu aoyledi doktor ama birinin oluşmadığını söyledi sonradan oluşma gibi bindurum olurmu diye sorduğumda olmayacagini söyledi ki öylede oldu:(

Efymhira

Kayıtlı Üye
rank
Malesef canım bende 22 haftalık gebeyim 7 haftalıkken ğittigimde ikiz gebelik olduğunu aoyledi doktor ama birinin oluşmadığını söyledi sonradan oluşma gibi bindurum olurmu diye sorduğumda olmayacagini söyledi ki öylede oldu:(

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar