Ikizlerim olacak

• Konbuyu başlatan Fadime
  • Toplam 4 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fadime tarafından oluşturulan Ikizlerim olacak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 522 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ikizlerim olacak
Konbuyu başlatan Fadime
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Derya46
F

Fadime

Guest
Meraba arkadaşlar sizinle paylaşmak istediğim dün ikizlerim olacağını öğrendim çok şükür 🤲🤲 ama inanın iştahım kesildi şu bile içemiyorum mide bulantılarım başladı günde 1 bardak su bitiremiyorum sadece ilaç içerken bir yudum iki yudum ne içebilirsem daha fazla içemiyorum dr günde 3 litre içmem gerek dedi ama ben 3 yudum içemiyorum bulantılarımda başladı bir yudum bile bulandırıcı sizler şu ihtiyacınızı nasıl giderdiniz midenizin bulunmaması için neler yaptınız limonlu su deniyorum iki gündür onun da yarışını içemiyorum ikiz anneleri siz neler yaptınız diğer annelerde cvp verirse sevinirim saygı ve selamlar rabbim hepimizin bebişlerini sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah 🤲🤲🤲

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Elma ye cnm salatalık ye kraker ye mide bulantını azaltır

Kumru

Kayıtlı Üye
rank
Meraba arkadaşlar sizinle paylaşmak istediğim dün ikizlerim olacağını öğrendim çok şükür 🤲🤲 ama inanın iştahım kesildi şu bile içemiyorum mide bulantılarım başladı günde 1 bardak su bitiremiyorum sadece ilaç içerken bir yudum iki yudum ne içebilirsem daha fazla içemiyorum dr günde 3 litre içmem gerek dedi ama ben 3 yudum içemiyorum bulantılarımda başladı bir yudum bile bulandırıcı sizler şu ihtiyacınızı nasıl giderdiniz midenizin bulunmaması için neler yaptınız limonlu su deniyorum iki gündür onun da yarışını içemiyorum ikiz anneleri siz neler yaptınız diğer annelerde cvp verirse sevinirim saygı ve selamlar rabbim hepimizin bebişlerini sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah 🤲🤲🤲
Allah sag salim kucagına almayi nasip etsin canim ben 8 haftalik hamileyim ama ikiz degil 🤗 benimde cok fazla migde bulantim var senin gibi su bile icemiyorum yemek yiyemiyorum ama gecen gun doktora gittim migde bulantimdan duramadim doktor serum takti kanin sıvısiz kalmis dedi bende korktum bebege bisey olcak diye ama dun gittim kalp atisini duydum cok sukur bi sekilde icmeye calis bebeklerini dusun biliyorum insan icemiyo ama kendini zorla doktor kussanda ic ye dedi bana kendinide cok zorlama bebek suan kanından besleniyo ama su icmeye calis

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Am
Amin canm biliyorum zor amma su içmn lazım canm taze nane de koyup içebilirsin

Derya46

Kayıtlı Üye
rank
Aleyküm selâm canim ben cay iciyorum açık sıcak oldugu icin iyi geliyor ve salatalık tursusu kraker kabak cekirdegi tuzlu marul yiyorum iyi geliyor bana onceleri cok vardi suan azaldi bide doktorumun verdigi dramamine 50mg onu kullaniyorum sadece sabah bi bulantim oluyor kusuyorum sonra yiyecek atistiriyorum iyi geliyor az az ye sık sık ye canim gecer inşaallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar