─░kizlerim riskliymis­čśó­čśó

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bur├že­čî╝ taraf─▒ndan olu┼čturulan ─░kizlerim riskliymis­čśó­čśó ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 645 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 9 yorum ve 2 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ ─░kizlerim riskliymis­čśó­čśó
Konbuyu ba┼člatan Bur├že­čî╝
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan BerenÔÇÖin Annesi ­čžÜÔÖÇ´ŞĆ
─░nstagram hesab─▒m─▒z─▒ takip edin indirimleri ka├ž─▒rmay─▒n @gebelikhamilelikannelik

Hayall

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
20 Kas─▒m 2021
9haftalik tel yumurta ikizi hamile y─▒m.bugun doktor bebeklerin aras─▒nda zar g├Âremedim dedi prinatoloji b├Âl├╝m├╝ git dedi. ├çok y├╝ksek riskli gebelik dedi ├žok morelim bozuk nolur ba┼č─▒na gelen yard─▒mc─▒ olsun.­čśö­čśö
Pek anlam─▒yorum ama umar─▒m do─čru ├ž─▒kmaz can─▒m Rabbim sizleri korusun umar─▒m ciddi ├žok ciddi ┼čeyler ├ž─▒kmaz sa─čl─▒kla kuca─č─▒n─▒za al─▒rs─▒n─▒z in┼čallah ­čî╣

Mervercan

­čĹĹYu┼ča Han­čĹĹ
Y├Ânetici
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
3 Aral─▒k 2021
Rabbim sa─č salim kuca─č─▒na almay─▒ nasip etsin in┼čallah kuzum ­čÖĆ­čĆ╗

Asel'in annesi ÔŁĄ´ŞĆ

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
11 Eyl├╝l 2021
9haftalik tel yumurta ikizi hamile y─▒m.bugun doktor bebeklerin aras─▒nda zar g├Âremedim dedi prinatoloji b├Âl├╝m├╝ git dedi. ├çok y├╝ksek riskli gebelik dedi ├žok morelim bozuk nolur ba┼č─▒na gelen yard─▒mc─▒ olsun.­čśö­čśö
Hi├ž ba┼č─▒ma gelmedi ba┼č─▒na gelen anne adaylar─▒ yazar kuzum ama rabbm yardimcin olsun biliyorum ├žok Zor ama moralini y├╝ks├╝k tut ne kdar ├žok stres o kdar bebe─če zarar minik kuzularda etkilnmesin annesi ­čÖĆ Rabbime bol bol dua et

Bebe─čin Tahmini Do─čum Tarihi: 2024-01-01
Gebeli─činizin 9. Haftas─▒ndas─▒n─▒z.
G├Âzler, kulak k─▒vr─▒mlar─▒, burun ve burun delikleri belirgin hale gelir. h─▒zl─▒ kilo al─▒m─▒ devam eder. art─▒k daha
├žok insana benzer. kalbin 4 odac─▒─ča b├Âl├╝nmesi tamamlan─▒r. bebe─čimiz ├╝z├╝m tanesi kadar olur. g├Âr├╝nt├╝n├╝z hala gebe
gibi de─čildir ama siz b├╝t├╝n de─či┼čikliklerin fark─▒ndas─▒n─▒zd─▒r.
─░mza alan─▒n─▒za hesaplama eklemek i├žin t─▒klay─▒n─▒z

Kayra'n─▒n Annesi ­čĹ╝­čĆ╝

­čöą Kayra Ate┼č ­čöą
Y├Ânetici
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
15 Ekim 2021
Rabbim sa─č salim kuca─č─▒na almay─▒ nasip etsin in┼čallah kuzum ­čĄ▓­čĆ╗. K├Ât├╝ d├╝┼č├╝nme bol bol dua et

Gamze H├╝meyra

ÔŁĄ´ŞĆH├ťMEYRAMÔŁĄ´ŞĆADEM─░MÔŁĄ´ŞĆ
Y├Ânetici
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
25 Mart 2022
Allah'─▒m yard─▒mc─▒n olsun kuzum sa─čl─▒kla gelsinler in┼čallah

Bademli

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
29 Nisan 2022
Allah yardimcin olsun e─čer o sorun ├ž├Âz├╝l├╝rse on iki ci haftada rahim a─čz─▒ uzunlu─čunu ├Âl├žt├╝ can─▒m ben sekiz ay ├Ânce ├žift yumurta ikizlerimi 22. Haftada bir anda mesafem yar─▒ya d├╝┼čt├╝ a├ž─▒lma ile do─čum ba┼člad─▒ ve kaybettim biri ├╝├ž saat ya┼čad─▒ bir yedi saat
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

─░kiz gebelikte her zaman bir risk oluyor ne yaz─▒k ki tek gelebik gibi olmayabiliyor rabbin ┼čifa versin ve kolayla┼čt─▒rs─▒n in┼čallah ­čĄ▓­čî╝

Ozlem003

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
11 Ocak 2022
Tek doktora ba─čl─▒ kalmay─▒n derim

Bebe─čin Tahmini Do─čum Tarihi: 2023-06-07
Gebeli─činizin 39. Haftas─▒ndas─▒n─▒z.
Erkek bebekler k─▒zlara g├Âre biraz daha a─č─▒r olurlar. bebe─činiz 3150 gr ve 50 cm. sezaryen do─čum yap─▒labilir. Normal do─čum beklenirken bebek hareketleri iyi takip edilmeli ve kontroller aksat─▒lmamal─▒.
Bebe─činizin boyu yakla┼č─▒k 49 cm a─č─▒rl─▒g─▒ 3200 gr :)
─░mza alan─▒n─▒za hesaplama eklemek i├žin t─▒klay─▒n─▒z

BerenÔÇÖin Annesi ­čžÜÔÖÇ´ŞĆ

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
10 Ekim 2021
Sa─č Salim kuca─č─▒na al─▒rs─▒n in┼čallah kuzum rabbim ┼čifa versin

T├╝m sayfalar y├╝klendi.

Son mesajlar