İkizlerim riskliymis😢😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Burçe🌼 tarafından oluşturulan İkizlerim riskliymis😢😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 724 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İkizlerim riskliymis😢😢
Konbuyu başlatan Burçe🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
9haftalik tel yumurta ikizi hamile yım.bugun doktor bebeklerin arasında zar göremedim dedi prinatoloji bölümü git dedi. Çok yüksek riskli gebelik dedi çok morelim bozuk nolur başına gelen yardımcı olsun.😔😔
Pek anlamıyorum ama umarım doğru çıkmaz canım Rabbim sizleri korusun umarım ciddi çok ciddi şeyler çıkmaz sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah 🌹

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
9haftalik tel yumurta ikizi hamile yım.bugun doktor bebeklerin arasında zar göremedim dedi prinatoloji bölümü git dedi. Çok yüksek riskli gebelik dedi çok morelim bozuk nolur başına gelen yardımcı olsun.😔😔
Hiç başıma gelmedi başına gelen anne adayları yazar kuzum ama rabbm yardimcin olsun biliyorum çok Zor ama moralini yüksük tut ne kdar çok stres o kdar bebeğe zarar minik kuzularda etkilnmesin annesi 🙏 Rabbime bol bol dua et

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah kuzum 🤲🏻. Kötü düşünme bol bol dua et

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Bademli

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardimcin olsun eğer o sorun çözülürse on iki ci haftada rahim ağzı uzunluğunu ölçtü canım ben sekiz ay önce çift yumurta ikizlerimi 22. Haftada bir anda mesafem yarıya düştü açılma ile doğum başladı ve kaybettim biri üç saat yaşadı bir yedi saat
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İkiz gebelikte her zaman bir risk oluyor ne yazık ki tek gelebik gibi olmayabiliyor rabbin şifa versin ve kolaylaştırsın inşallah 🤲🌼

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar