İlaç

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru Ulus tarafından oluşturulan İlaç başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 976 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İlaç
Konbuyu başlatan Ebru Ulus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur Toygar Tıraz

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Çok iyi yapmışsın Allah göstermesin o fitil düşüğe bile yol açıyor Muş
Bende onları okuyunca zaten korktum öyle bi ihtimalin olmasından dolayı ilk haftalardı bide hiç bakmadı enfeksiyon varmı yokmu diye akıntım öyle çokta olmuyor hatta tuvalet dışında hiç yok diyebilirim sadece orda biraz görüp yazdı ben bide tıp fakültesine gidiyorum her zaman doktor olmuyor asistanlarda oluyor stajerde büyük ihtimalle yazan da asistan falandı o yüzden kullanmak istemedim

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Ama sonucta kotu sonuclar dogurabıljr enfeksiyon kaparsa daha kotu olur cocuguk ta etılenır bende kullandım mantar wardı bisey olmadı gecti gitti ve bol bol su ıc cok ıyı gelıyor
Evet yarın randevum var söylücem zaten korktuğum için kullanamadım bide orda ne yazarsa doktor onaylıyor ne yazdığına bakmadan sormadan denetim altında bakılması gerekiyor aslında asistan hekimlere doktor neden verdin diye sorması lazım

Kucuk mucizeler

Kayıtlı Üye
rank
Evet yarın randevum var söylücem zaten korktuğum için kullanamadım bide orda ne yazarsa doktor onaylıyor ne yazdığına bakmadan sormadan denetim altında bakılması gerekiyor aslında asistan hekimlere doktor neden verdin diye sorması lazım
Onu bilemem canım ben doktorla konusuyor um o diyor we yazıyor ama ihmal etme gerekirse oyle biseyde ozele git cunku cok dıkkate alınacak bi konu canım gecmiş olsun kac haftalık sın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar