Sorum var İlaçlara bakar msniz annisler bii😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💕MaSaLıM💕 tarafından oluşturulan İlaçlara bakar msniz annisler bii😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,011 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İlaçlara bakar msniz annisler bii😔
Konbuyu başlatan 💕MaSaLıM💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar acilin yazdığı ilaçlarımı aldım haftam 34 bu haftalar bu ilaçları kullananlar var mı fitil antibiyotik flan sorun olur mu bilgisi olan bir yardımcı olur mu lütfen😔😔

Ekli dosyalar

• IMG_20220718_143210.jpg
    IMG_20220718_143210.jpg
    4.2 MB · Görüntüleme: 83

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İlaçları kullanmadım ama tek bildiğim ilaçlarş kullanmazsan o enfeksiyon yüzünden doğum anında bebek ve sen çok ley yaşayacaksınız balım nolur doktorun verdiği ilaçlari tereddütsüz kullanır mısın 🥺
Kızlar acilin yazdığı ilaçlarımı aldım haftam 34 bu haftalar bu ilaçları kullananlar var mı fitil antibiyotik flan sorun olur mu bilgisi olan bir yardımcı olur mu lütfen😔😔

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
İlaçları kullanmadım ama tek bildiğim ilaçlarş kullanmazsan o enfeksiyon yüzünden doğum anında bebek ve sen çok ley yaşayacaksınız balım nolur doktorun verdiği ilaçlari tereddütsüz kullanır mısın 🥺
Valla bu sefer kullanacağım kuzum fitil erken dogum baslatir diyorlar ama kullanmazsam da aynı durum olacak hemde enfeksiyonlu dua edin kuzum bebisim erkenden gelmesin ilaçların faydası olsun artk ya enfeksiyon dan bıktım gebeliğim boyunca😟😟
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sagl kuzum beni en çok ta fitil korkutuyordu sen kaç haftalikken kullandin ki cnm
Gyno lomexin fitil bendr kullandm bi sorun olmaz dgerlerni blmyorum cnm

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Valla bu sefer kullanacağım kuzum fitil erken dogum baslatir diyorlar ama kullanmazsam da aynı durum olacak hemde enfeksiyonlu dua edin kuzum bebisim erkenden gelmesin ilaçların faydası olsun artk ya enfeksiyon dan bıktım gebeliğim boyunca😟😟
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sagl kuzum beni en çok ta fitil korkutuyordu sen kaç haftalikken kullandin ki cnm
Fitil erken doğum başlatmıyor bunu kim dedi hala aklım almıyor 🤦🏻‍♀️. Sen kullan canım düzenli ne zaman geleceğini rabbim bilir sen tedbirini al gerisinğ Rabbime bırak 😘

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Fitil erken doğum başlatmıyor bunu kim dedi hala aklım almıyor 🤦🏻‍♀️. Sen kullan canım düzenli ne zaman geleceğini rabbim bilir sen tedbirini al gerisinğ Rabbime bırak 😘
Sağlık ocağı doktorum dedi boş yere bir aydır kullanmadım o zmn şuan hemi akıntım hemi de idrar yolu enfeksiyonum oldu haklısın kuzum kullanmaliyim çok sagl tatlim 💖

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar