Sorum var İlaçlara bakar msniz annisler bii😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💕MaSaLıM💕 tarafından oluşturulan İlaçlara bakar msniz annisler bii😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,029 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İlaçlara bakar msniz annisler bii😔
Konbuyu başlatan 💕MaSaLıM💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Valla bu sefer kullanacağım kuzum fitil erken dogum baslatir diyorlar ama kullanmazsam da aynı durum olacak hemde enfeksiyonlu dua edin kuzum bebisim erkenden gelmesin ilaçların faydası olsun artk ya enfeksiyon dan bıktım gebeliğim boyunca😟😟
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sagl kuzum beni en çok ta fitil korkutuyordu sen kaç haftalikken kullandin ki cnm
Canım ben ilk gebeliyimde son hafdalarda bile fitil kulanmışdım doktorum yazmışdı erkən doğumu başaltmıyor kuzum fitil kulanfın kulanmadın erkən doğum varsa olur sen doktorun dediyini dinle kuzum enfeksiyon cok kötü🤦doktorun bir bildiyi varki yazmış 🥰Rabbim sağ salim vaktinde kucağına almayı nasib etsin İnşaAllah 🙏🥰

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben ilk gebeliyimde son hafdalarda bile fitil kulanmışdım doktorum yazmışdı erkən doğumu başaltmıyor kuzum fitil kulanfın kulanmadın erkən doğum varsa olur sen doktorun dediyini dinle kuzum enfeksiyon cok kötü🤦doktorun bir bildiyi varki yazmış 🥰Rabbim sağ salim vaktinde kucağına almayı nasib etsin İnşaAllah 🙏🥰
Cok tsk ederim cnm bilgin icin Allah razı olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hmm çok geçmiş olsun canım
Sagl kuzum çok tsk ederim tatlim💖

Berkantin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar acilin yazdığı ilaçlarımı aldım haftam 34 bu haftalar bu ilaçları kullananlar var mı fitil antibiyotik flan sorun olur mu bilgisi olan bir yardımcı olur ne
Kızlar acilin yazdığı ilaçlarımı aldım haftam 34 bu haftalar bu ilaçları kullananlar var mı fitil antibiyotik flan sorun olur mu bilgisi olan bir yardımcı olur mu lütfen😔😔
Ne gibi şikayetin var canım enfeksiyonda mrk ettim benzer yaşarsam tecrübe olsun çok geçmiş olsun bu arada sağ salim alırsın bebisini inşallah

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Tsk ederim kuzum gebeliğim boyunca surekli farklı şikayetler oldu şuan yesilimsi sarımsı akıntı ve idrarimi yaparken yanma tedavi yapılmadığı için de koku başlıyordu ki dün ilaçlarıma başladım Allah in izni ile gecer ins kuzum gebelik boyunca akıntı sürekli oluyor idrar da yanma da çoğunlukla usutmeden dolayı oluyor kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.