Sorum var İlgisizlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde kader3333 tarafından oluşturulan İlgisizlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 583 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İlgisizlik
Konbuyu başlatan kader3333
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan kader3333

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Arkadaşlar ilk hamileligimde eşim daha çok üstüme titriyordu eğilmeme izin vermiyordu bu ikinci gebeliğim sanırım çok ilgisiz önce sürekli aseriyor musun derdi şimdi ise hiç ilgi göstermiyor seviyo beni ama ilgisi bitmiş sürekli telefona gömülüyor 🥺
Canım bence eşine bunu kendin tatlı bir dille anlat sonuçta gebesin hormonlardan kaynaklı aşırı duygusallık olabiliyor ve daha çok ilgi istiyorsun seni anlayabiliyorum bunu eşine bence tatlı bir dinle anlat sana karşı daha hassas olsun

kader3333

Kayıtlı Üye
rank
Rica ederim ve çok takma canım sadece kendine yaparsın çünkü konuş baktın hala aynı boşver o sana nasılsa sende ona öyle ol belki o zaman eşinde empati kurar ve anlar🤲🏻❤️
Öyle yapacam
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım bence eşine bunu kendin tatlı bir dille anlat sonuçta gebesin hormonlardan kaynaklı aşırı duygusallık olabiliyor ve daha çok ilgi istiyorsun seni anlayabiliyorum bunu eşine bence tatlı bir dinle anlat sana karşı daha hassas olsun
Tatlı tatlı konuşmayı denicem ben normalde zıt bir insanım

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar ilk hamileligimde eşim daha çok üstüme titriyordu eğilmeme izin vermiyordu bu ikinci gebeliğim sanırım çok ilgisiz önce sürekli aseriyor musun derdi şimdi ise hiç ilgi göstermiyor seviyo beni ama ilgisi bitmiş sürekli telefona gömülüyor 🥺
Bence normal , bir zaman sonra öyle oluyor mesela benim eşimde eskisi gibi ilgili değil her konuda senin yine ikinci de ilgisizleşmis benim ilk gebelik ilk aylarda olan ilgisi bile şuan yok mesela bende takıyordum ilk başta sonra düşündüm ki bir zaman sonra bişeyler artık normalleşiyor insanlar için bende eskisi gibi değilim belki ilgi konusunda ama farkında değiliz insanlar değişiyor zamanla o yüzden takma

kader3333

Kayıtlı Üye
rank
Bence normal , bir zaman sonra öyle oluyor mesela benim eşimde eskisi gibi ilgili değil her konuda senin yine ikinci de ilgisizleşmis benim ilk gebelik ilk aylarda olan ilgisi bile şuan yok mesela bende takıyordum ilk başta sonra düşündüm ki bir zaman sonra bişeyler artık normalleşiyor insanlar için bende eskisi gibi değilim belki ilgi konusunda ama farkında değiliz insanlar değişiyor zamanla o yüzden takma
Önce diyodu aman eğilme şimdi diyo yatak ağırdır yer yatağında uyuyoz kaldırma diyo ama yatak yerde olduğu zamn da çok söyleniyor önce böyle digildi

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Canm hərşeyi kafana takma sen bakimli ol ətrafında güzel görün benimki 3cu çocuk esim çok güzel iygilrniyor ağır bişiyler kaldirmama izin vermiyor ilgisi çok, riskli gebelikdir benimkisi hemde ondan canm

kader3333

Kayıtlı Üye
rank
Canm hərşeyi kafana takma sen bakimli ol ətrafında güzel görün benimki 3cu çocuk esim çok güzel iygilrniyor ağır bişiyler kaldirmama izin vermiyor ilgisi çok, riskli gebelikdir benimkisi hemde ondan canm
Bilmiyorum ki kiraciyim kiram yanaşmış bide eşim işten çıkardılar ondan da olabilir mi ilgisizligi

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Canım ilk gebelikte tecrubesizler aman aman bişey olmasın dikkat et ağır kaldırma kendini Yorma canım ne istiyosa söyle bak🥰derler ama ikincide herşey normalleşiyor artık tecrübe ediniyolar her konuda bilgileri oluyo biraz daha rahat oluyolar bence seni takmiyo anlamına gelmiyor eminim çok seviyodur seni bence kafanı çok yorma bütün erkekler böyle 🥰😘😘

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar