İlişki

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan İlişki başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,570 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı İlişki
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
İlişkiden 1 2 gün sonra beyaz su gibi yapışkan akıntı geliyor ve çok fazla geliyor sabah akşam geliyor bu normal midir hamilelik belirtisi olabilir mi bu ay ilkkez böyle durum yaşadım.onceden bosaldiktan sonra hemen sıvı gelirdi şimdi 1 2 gün sonra geliyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İlişkiden 1 2 gün sonra beyaz su gibi yapışkan akıntı geliyor ve çok fazla geliyor sabah akşam geliyor bu normal midir hamilelik belirtisi olabilir mi bu ay ilkkez böyle durum yaşadım.onceden bosaldiktan sonra hemen sıvı gelirdi şimdi 1 2 gün sonra geliyor
Kuzum benimde bazen 1 gün sonra filan geliyor

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Ben gebeyim zaten kuzum
18 temmuzda jinekologa gittim çok güzel bir yumurtan var büyüyor dedi.bu günlerde gün aşırı ilişkiye gir hamilelik sansin yüksek olur dedi.bizde o günden beri hergun sabah akşam yapiyoru ve bu günlerde yani bir haftadır akıntı fazla inşallah gebeyimdir.bu durumu yaşayan var mı sizin gorusleriniz nedir
Kesin sonuç için adet gecikmeni beklemen lazım kuzum rabbim gönlüne göre versin inşallah hayırlı haberlerle inşallah 🥰

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum akıntı yoğunluğu gebeliğe işaret olabiliyor ama sen yinede adetin 5 gün geçtikten sonra sabah ilk tuvaletine testi yap Rabbim hakkında hayırlısını versin inşallah 🤲

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
18 temmuzda jinekologa gittim çok güzel bir yumurtan var büyüyor dedi.bu günlerde gün aşırı ilişkiye gir hamilelik sansin yüksek olur dedi.bizde o günden beri hergun sabah akşam yapiyoru ve bu günlerde yani bir haftadır akıntı fazla inşallah gebeyimdir.bu durumu yaşayan var mı sizin gorusleriniz nedir
Kuzum yumurtlama zamanı vajinal akıntı da fazlalasma oluyor

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum yumurtlama zamanı vajinal akıntı da fazlalasma oluyor
İlkkez oluyor bu durum ben ayın 18 ine doktora gittiğimde yumurtlama dönemindesin demişti.aradan 5 gün geçti yumurtlama dönemi kaç gün oluyor ki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum akıntı yoğunluğu gebeliğe işaret olabiliyor ama sen yinede adetin 5 gün geçtikten sonra sabah ilk tuvaletine testi yap Rabbim hakkında hayırlısını versin inşallah 🤲
Ayy inşallah ya ayın 13 ünden beri hergun deniyoruz.belirti verir mi ki bu kadar çabuk

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar