İlişki

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan İlişki başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,572 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı İlişki
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İlkkez oluyor bu durum ben ayın 18 ine doktora gittiğimde yumurtlama dönemindesin demişti.aradan 5 gün geçti yumurtlama dönemi kaç gün oluyor ki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayy inşallah ya ayın 13 ünden beri hergun deniyoruz.belirti verir mi ki bu kadar çabuk
Yumurtlama dönemi 28 günde bir düzenli adet gören bir insanda 14. Gününde olur kuzum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben bu ay sabah akşam sürekli ilişki yaptık olsun diye.bir de ben 7 ay önce kürtaj oldum 1 aylıktı kalp atışı duyulmadı sagliksi gebelik dedi doktor.kurtaj olanın çocuğu geç oluyormus doğru mu yani hamile kalmak zorlaşıyor dediler
Hayır kuzum tabi ki öyle bişey yok kürtaj olduktan sonra 2 3 ay sonra gebe kalanlar var
Ayrıca 1 aylık gebelik te kalp atışı zaten duyulmaz daha ancak kese görünür nasıl bir doktor bu ben her iki gebeliğimde de 2 aylık iken yani 9 haftalık iken kalp atışını duymuştum nasıl 1 aylık bebekte kalp atışını bekler de duyulmadı diye 4 haftalık kürtaj yapar kuzum
Daha büyüktü de sen mi yanılıyorsun

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Hayır kuzum tabi ki öyle bişey yok kürtaj olduktan sonra 2 3 ay sonra gebe kalanlar var
Ayrıca 1 aylık gebelik te kalp atışı zaten duyulmaz daha ancak kese görünür nasıl bir doktor bu ben her iki gebeliğimde de 2 aylık iken yani 9 haftalık iken kalp atışını duymuştum nasıl 1 aylık bebekte kalp atışını bekler de duyulmadı diye 4 haftalık kürtaj yapar kuzum
Daha büyüktü de sen mi yanılıyorsun
Eşimle kan uyuşmazlığı vardı aramızda kese vardı embriyo belirsizdi zaten kazayla olmuştu gebelik 2 aylık evli 1 aylık hamileydim 1hafta su gibi kanamam gitti sonra kansızlık oluştu ve bebek düşmedi yanında kitle oluşturmuş ve hemen kürtaja aldılar.bir de biz 4 5 ay korunduk acaba korunduğumuz için mi olmuyor.3aydir da deniyoruz bakalım hayırlısı

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Eşimle kan uyuşmazlığı vardı aramızda kese vardı embriyo belirsizdi zaten kazayla olmuştu gebelik 2 aylık evli 1 aylık hamileydim 1hafta su gibi kanamam gitti sonra kansızlık oluştu ve bebek düşmedi yanında kitle oluşturmuş ve hemen kürtaja aldılar.bir de biz 4 5 ay korunduk acaba korunduğumuz için mi olmuyor.3aydir da deniyoruz bakalım hayırlısı
Kuzum öyle desene ya bende kalp atışı olmadığı için 4. Haftada kürtaj yaptılar sandım🤦🤦
Olur inşallah kuzum sıkma canını

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum öyle desene ya bende kalp atışı olmadığı için 4. Haftada kürtaj yaptılar sandım🤦🤦
Olur inşallah kuzum sıkma canını
İnşallah ya 4 5 tane doktora kontrole gittim hepsinin verdiği cevap aynı rahim yumurtalık herşeyin sağlıklı eşinde gitti sperm testi verdi o da temiz çıktı.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar