İlişki

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan İlişki başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,571 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı İlişki
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah ya 4 5 tane doktora kontrole gittim hepsinin verdiği cevap aynı rahim yumurtalık herşeyin sağlıklı eşinde gitti sperm testi verdi o da temiz çıktı.
Canım sıkma canını inşaAllah olacaq rabbimin izniyle benim 1yıl önce açılışım oldu ondan sonra ne kadar denedik doktor falan hepsi aynı şeyi her şeyi iyi kocamdan da bende de ama 8ay olmadı sonda artık kafımızdan atdığ o hakkda düşünmedik bile eşimde bende Rabbim ne zaman isderse o zaman nasib eder dedik ve hemen ay hamile olduğumu öyrendim cok şükür Rabbime her ay gecikme olduğunda test yapan ben hemen ay adetimden 12gün sonra test yaparaq öyrendim hiç bekelemidiyim anda yani demem o ki canım cok stres yapma o hakda cok düşünme Rabbim ne zaman nasib edecek o zaman olsun de ilişkiye girdiyinde de onun için giriyorum diye düşünme kafanızdan atmaya çalışım Rabbim hiç bekelemidiyin anda verecekdir elbet çok şükür hiç.birinizde sorun yok cok stres yapma Rabbim inşaAllah gönlüne göre versin 🙏🤲

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Canım sıkma canını inşaAllah olacaq rabbimin izniyle benim 1yıl önce açılışım oldu ondan sonra ne kadar denedik doktor falan hepsi aynı şeyi her şeyi iyi kocamdan da bende de ama 8ay olmadı sonda artık kafımızdan atdığ o hakkda düşünmedik bile eşimde bende Rabbim ne zaman isderse o zaman nasib eder dedik ve hemen ay hamile olduğumu öyrendim cok şükür Rabbime her ay gecikme olduğunda test yapan ben hemen ay adetimden 12gün sonra test yaparaq öyrendim hiç bekelemidiyim anda yani demem o ki canım cok stres yapma o hakda cok düşünme Rabbim ne zaman nasib edecek o zaman olsun de ilişkiye girdiyinde de onun için giriyorum diye düşünme kafanızdan atmaya çalışım Rabbim hiç bekelemidiyin anda verecekdir elbet çok şükür hiç.birinizde sorun yok cok stres yapma Rabbim inşaAllah gönlüne göre versin 🙏🤲
İnşallah olur ya çok stresli durum gerçekten

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah olur ya çok stresli durum gerçekten
Öyle ama kendini strese sokma ne kadar stres yaparsa o kadar gebe kalman zorlaşır rahat. Çalış kafandan atasın emin ol stres yapıp düşünmədiyin zamanda olur burda kime sorsan her kes sana en önəmlisi stres yapma diyecek seni cok iyi anlıyorum ama çalışana kadar güçlü ol Rabbimin izniyle her şey gönlünce olsun İnşaAllah 🙏🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar