Iliski

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elisa tarafından oluşturulan Iliski başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,488 kez görüntülenmiş, 65 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Iliski
Konbuyu başlatan Elisa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sıbelmamı

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Merve sezeryan benim o yüzden 38 de alıyorlar o yüzden hesap şaşırıyorum şaka bi yana
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sen sor kafana takıldıkça bana kuzum 😂
Sagol cnm benim hepinizi seviyorum💓💓💓💓

Bugün vücudum çok kaşınıyor

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merve sezeryan benim o yüzden 38 de alıyorlar o yüzden hesap şaşırıyorum şaka bi yana

Sagol cnm benim hepinizi seviyorum💓💓💓💓
Anladım canım bi yandan iyi aslında ne zaman geleceğini biliyor olmak ☺️ hangimizin kafası karışmıyor ki olduğumuz haftanın kaç aya tekabül ettiği konusunda 😂sen sağol canım benim bende seviyorum hepinizi 🥰🥰😘😘 ben kendim için ayrı bi yöntem bulmuştum her ayın 15i 20sinden sonra 1 ay sayıyordum tahmini doğum tarihine göre ondan yukarıda arkadaşın yazdığı da basitmiş öğrenmiş oldum ☺️

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Anladım canım bi yandan iyi aslında ne zaman geleceğini biliyor olmak ☺️ hangimizin kafası karışmıyor ki olduğumuz haftanın kaç aya tekabül ettiği konusunda 😂sen sağol canım benim bende seviyorum hepinizi 🥰🥰😘😘 ben kendim için ayrı bi yöntem bulmuştum her ayın 15i 20sinden sonra 1 ay sayıyordum tahmini doğum tarihine göre ondan yukarıda arkadaşın yazdığı da basitmiş öğrenmiş oldum ☺️
Benim hesabima göre 13 ocak cnm ama sezeryan bakalım cnm hepimizi Allahım korusun

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Slm tecrubeli anneler
Ben yeni dogum etim bebegim 1 aylik ve korunmak istiyorum 4 sene yakin fakat sprey ve hap hiç BiLmiom ve sprey hakinda cok olumsuz seyler duydum ve emzirdigim icin bana verilen hap o kadar etki etmez dediler esim koruncak Ama cok korkuyom hamile kalirsam diye siz nsl korunuyorsunuz arkadaslar
Ben spiral kullandım memnun kaldım çocuk düşündüğümüz dönemde çıkarmaya gittiğimizde iltihap yapmıştı belki bünyeden bünyeye değişebilir. Spiral düşünürsen ağır kaldırmamay dikkat etmen gerekiyor kaldırınca ağrı oluyordu

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Ben spiral kullandım memnun kaldım çocuk düşündüğümüz dönemde çıkarmaya gittiğimizde iltihap yapmıştı belki bünyeden bünyeye değişebilir. Spiral düşünürsen ağır kaldırmamay dikkat etmen gerekiyor kaldırınca ağrı oluyordu
Ben bir kere taktım 1 hafta sonra çıkardım o nasıl agrı aman

Tüm sayfalar yüklendi.