Sorum var İlişkide yastık kullanımı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan İlişkide yastık kullanımı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,161 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İlişkide yastık kullanımı
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alykyk
A

Adsız anne adayı

Guest
Yastıkta kullanılsa geriye çıkıyor yani nasip bu işler hemen ayağa kalkıp hamile olanlarda var spermdeki ileri hareketlilik ne kadar çoksa şansın o kadar fazla olur Allah büyük Allah her isteyene versin inşallah 🤲

Pınar Avcı

Kayıtlı Üye
rank
Yastıkta kullanılsa geriye çıkıyor yani nasip bu işler hemen ayağa kalkıp hamile olanlarda var spermdeki ileri hareketlilik ne kadar çoksa şansın o kadar fazla olur Allah büyük Allah her isteyene versin inşallah 🤲
Allah nezaman nasip ederse ozaman olur canım bende ilk çocuğumda çok denedim olmadı vakti zamanı vardır allah büyük

Alykyk

Kayıtlı Üye
rank
Haklısınız
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sperm geri çıkıyor muydu yastık kullanmamaniza rağmen.bizde 2 3 dk sonra hemen çıkıyor
Evet canim geri cikiyo sadece bi damla girmesi yeterli zaten
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bence hiçbir yastıkla ilgisi yok ben ilk ogulmda her yolu denedim olmadı artık kendi haline biraktim 3ay sonra oldu şuan oğlum 1yasinda iki aylık hamileyim Allah'ın bı taktiri bence yastık flan bı ilgisi yok kendini strese koyma yeter kendi haline birak
Bencede aynen öyle canim nasipte varsa her şekilde olur zaten

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar