İlk bebeği karnında vefat eden anneler

• Konbuyu başlatan Züleyha
  • Toplam 17 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Züleyha tarafından oluşturulan İlk bebeği karnında vefat eden anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,831 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İlk bebeği karnında vefat eden anneler
Konbuyu başlatan Züleyha
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kendimce

Gülşah006

Kayıtlı Üye
rank
Selamün aleyküm kızlar. İlk bebeğm 34 haftalık ken sebebi belli olmadan vefat etti. Şimdi hamdolsun 2. Ye hamileyim. Böyle birincisi ni kaydedip tekrar doğum yapan anneler varsa yazabilir mi
Ben dogum yapıp bir yasası kuvezde öyle vefat etti şimdi hamileyim saglıcakla alalım inşallah canım 😍🤲

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Selamün aleyküm kızlar. İlk bebeğm 34 haftalık ken sebebi belli olmadan vefat etti. Şimdi hamdolsun 2. Ye hamileyim. Böyle birincisi ni kaydedip tekrar doğum yapan anneler varsa yazabilir mi
Ben ilk gebeligimde 2.5 aylıkken evde birden düşük yaptım 7 ay sonra kızıma hamile kaldım şimdi 3 çocuk var 4 uncuye hamileyim 34 gün kaldı doğuma ablam da 35 haftalık erken doğumda kaybetti bebeğini şimdi 2 ci sınıfa giden kızı var RABBIM kimseyi evlatsiz bırakmasın insallah isteyen herkese nasip etsin bu güzel duyguyu

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Ben ikincimi yeni kaybettim cnm 3 hafta oldu 38 haftalıkken ölü doğum yaptm aniden kalbi durdu çok zor cnm şu an bile icimde ya bidahakide aynı olursa korkusu var ama doktrm anı bebek ölümü dedi yani bir sıkıntı hastalıktan olmadysa ilki korkma cnm Rabbim gönlümüzü ferahlatsn,bir daha yaşatmasın...
Size de bebeği otopsi ulyapilmasi gerektiğini söylediler mi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar