ilk çocuğunuz kaç yaşındayken oldu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde İki Prenses Annesi 💜 tarafından oluşturulan ilk çocuğunuz kaç yaşındayken oldu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 27,069 kez görüntülenmiş, 211 yorum ve 15 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı ilk çocuğunuz kaç yaşındayken oldu
Konbuyu başlatan İki Prenses Annesi 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️Şeyma❤️İlyas❤️

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
21 yasında ilk anne oldum simdi 25 olacam 2.ye hamileyim Allah nasip ederse Bı kızım var sımdı Bı oglum oluyor 💙💖

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bende öyle düşünüyorum dört sene ara ile 😂😂😂
Yaş farkları 4 sene ideal oluyor bence canım az da olsa başının çaresine bakabiliyor bebek değil en azından artık eziyeti çok olmuyor daha rahat geçiyor ikinci doğduğunda böyle geçti ama şimdi bu iki canavarla 3. Bi canavar daha nasıl baş edeceğim bilmiyorum 😂😂 çok yaramazlar ya tekken çok sıkıntı olmuyordu ama şimdi 2 taneler sürekli kuduruyorlar Allah sabır versin diyorum kendi kendime şimdiden 😂

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
21 yasinda anne oldum oglum oldu pasamm ya 😀😀😀😀 24 yasindayimm kizima hamileyim günlerimdirr 😀😀
Maşallah 😀
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

17 yaşında ilk anne oldum şimdi 20 yaşındayım 2.ye hamileyim
Genç anne maşallah 🤗

17 yaşında ilk anne oldum şimdi 20 yaşındayım 2.ye hamileyim
Genç anne maşallah 🤗

19 yaşındayım ilk çocuğuma hamileyim😊
Maşallah 😊

19 yaşındayım ilk çocuğuma hamileyim😊
Maşallah 😊

19 yaşımda ilk ogluma doğum yaptim canlar
Maşallah 😊

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Yaş farkları 4 sene ideal oluyor bence canım az da olsa başının çaresine bakabiliyor bebek değil en azından artık eziyeti çok olmuyor daha rahat geçiyor ikinci doğduğunda böyle geçti ama şimdi bu iki canavarla 3. Bi canavar daha nasıl baş edeceğim bilmiyorum 😂😂 çok yaramazlar ya tekken çok sıkıntı olmuyordu ama şimdi 2 taneler sürekli kuduruyorlar Allah sabır versin diyorum kendi kendime şimdiden 😂
Ayy arada yaz bari tecrübem olsun 😂😂 dört sene ara ile üç çocuk diye çok şükür canları sağ olsun da gerisi hallolur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar