ilk çocuğunuz kaç yaşındayken oldu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde İki Prenses Annesi 💜 tarafından oluşturulan ilk çocuğunuz kaç yaşındayken oldu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 27,072 kez görüntülenmiş, 211 yorum ve 15 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı ilk çocuğunuz kaç yaşındayken oldu
Konbuyu başlatan İki Prenses Annesi 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️Şeyma❤️İlyas❤️

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Masallah bende 19 yasimda ilk cocugum dogdu 22 de 2. Dogdu 27 3.dogdu 31 yasinda 4 .dogurcam😂cocuklar ille biz bir kardes istiyoz diye tutturdular bende baska istemiyordum kiramadim onlari ama artik yeter istemiyorum Allah isteyene versin 4 tane cocuk onlara bakmasi yetistirmeside zor
ben iki tane yeter diyodum allah olmayanlara versin diyodum eşim cok istedi oldu ama artik son 3 tane yeter allah olmayanlara versin diyorum eşim diyoki 4 tane 5 taneye kadar yolumuz var dogumdan sonra konuşuruz bu cocuk mevzusunu diyo ama ben asla istemiyorum net benim tavrim 3 tane son bitti dogumdan sonra bihal caresini bulacam işallah hamile kalmak istemiyorum bidaha 3 tane yeter allah saglikli uzun ömurler versin herkesin evladina benimkilerede işallah 🤲🤲🥰

Meleklerim

Kayıtlı Üye
rank
ben iki tane yeter diyodum allah olmayanlara versin diyodum eşim cok istedi oldu ama artik son 3 tane yeter allah olmayanlara versin diyorum eşim diyoki 4 tane 5 taneye kadar yolumuz var dogumdan sonra konuşuruz bu cocuk mevzusunu diyo ama ben asla istemiyorum net benim tavrim 3 tane son bitti dogumdan sonra bihal caresini bulacam işallah hamile kalmak istemiyorum bidaha 3 tane yeter allah saglikli uzun ömurler versin herkesin evladina benimkilerede işallah 🤲🤲🥰
Benim sezeryan olmasa esimde ayninni diyordu ama sezeryan olunca umudunu kesti sanki kendileri bakiyolar sabah gidip aksam geliyorlar onlara hava hoş anne bakiyor nasıl olsa
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Her istediklerinde doğurursak işimiz var 😄 ama 4 ideal bence

Amin İnşallah🤗
Oglumun biri hasta onu kiramadim bebekleri cok seviyor ilerde pisman olup niye dinlemedim onu uzdum demektense onu mutlu etmek daha mantikli geldi simdi birde gun sayiyor okadar cok hevesliki bebek olacak diye

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.