İlk çocuk ve 2. Çocuk hamileligi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Selda mas tarafından oluşturulan İlk çocuk ve 2. Çocuk hamileligi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,864 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı İlk çocuk ve 2. Çocuk hamileligi
Konbuyu başlatan Selda mas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Leylakk
Merhabalar tecrübeli anneler ilk hamileliginiz nasılsa 2. De aynı şekilde olmuşsa cinsiyet aynı mı olur farklı da olabilir mi tamamen merak ettim sagliklica kucağımıza almayı nasip etsin Rabbim
Benim ilki kızdı onda bulantılarım çok olurdu halsizlik filanda olurdu ikinci bebeğimde kız bunda hiç bulantım olmadı hatta çok rahat geçirdim bende ikincisini erkek sanıyordum ama kızım oldu her hamilelik aynı değilmiş onu da öğrendim

Anneysen

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar tecrübeli anneler ilk hamileliginiz nasılsa 2. De aynı şekilde olmuşsa cinsiyet aynı mı olur farklı da olabilir mi tamamen merak ettim sagliklica kucağımıza almayı nasip etsin Rabbim
Valla ben de ilkinde acı eksi ne varsa onlara aşerdim erkek olacağını baştan hissettim. Suan ikinciye hamileyim onun aksine hep tatlı ne varsa onlara aşerdim dedim ki bu kız olacak bide emindim yani 😀 20. haftada cinsiyet öğrenmek için gittim erkek dedi ben şok 😀 ama asla pişman olmadım üzülmedim çünkü ogluma bir erkek kardeş gelmesi çok büyük avantajdi. Beraber oynar beraber buyur bir birlerini her zaman destekler korur diye. Her şeyden önce veren Allaha şükürler olsun .

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşallah canım Benim çok farklı ilk kızım oldu çok rahattım mide bulantım halsizlik v.s hiç bişey yoktu şimdi 21+2 haftalık hamileyim buda kız başından beri midem bulaniyo belim ağrıyo çok halsizim bu gebeliğim diğerinden farklı diye erkek sanmıştım ama her gebelik bir olmuyomus ilk gebeliğimde hiç tatlı yemezdim tuzlu acı yerdim bu gebeliğimde sürekli tatlı istiyo canım her gün tatlı yiyorum

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar