İlk çocuk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru Ulus tarafından oluşturulan İlk çocuk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,746 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İlk çocuk
Konbuyu başlatan Ebru Ulus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ozlem kzlrmk

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Benim sezeryan olacak nasipse 2 gün hastanede yatış ilk gün yanıma alamam ama ikinci gün alacağım mutlaka kendini kötü hissetmesin diye ilk günde kendime geleyim diye alamam ama aklım kalır anneme bırakacağım o büyüttü fakat son 1 yıldır görevimde değilim bana çok alıştı şimdiden başladı anne bu bebek nasıl çıkacak canını yakacaklar diyor ağlayıp duruyorum bende ilk göz ağrısı başka ya 😔
Evet 😒

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar ikinci gebeliğini yaşayan anneler ilk minnoşunuzu kime bıraktınız doğuma giderken veya kime bırakacaksınız hâlâ doğum yapmamış olanlar benim doğumuma bir hafta kaldı minik kelebeğim de kalacak aklım ne zaman hamile kaldım aklıma sadece kızım geldi dogumumda ne yapacak nasıl bekleyecek diye siz kimlere bırakacaksınız 😭😭😭
Benim ikinci çocuk olurken annem bakti ilk kızıma ilk cocuk da kendi annemde çok ilgilendi sağolsun ben doğuma giderken yanimizdaydi doğumdan sonra kalmaya anneannesine gitti 1 gece kaldı zaten ertesi gün çıktım hastaneden üçüncü çocuk olurken temizlik yapiyoduk gene ilk kizim a nneannesinde kaldı ikinci çocuk bize çok düşkündü o yüzden bizimle geldi ertesi gün de annem gelecekti evi sermek için halılar serilecekti gecesinde suyum geldi ortanca kızımla birlikte gittik gece doğuma 1 saat de doğdu minigim sonra ortanca kizim da a nneannesinde sabahladi öğleden sonra da çıktım hastaneden bu 4 uncu ama bundan çok korkuyorum annem eşimle kaynanamgille falan kusler eşim gece ise gittiğinde sancilanirsam napcam bilmiyorum annem 2 araçla gelmesi lazım ama inat oldugu için gelmez kaynanamgil 1 saatlik yolda onlar geleyim diyene kadar ben dogrururum nasil olcak hiç Bilmiyor um valla RABBIM yardimcimiz olsun hepimizin insallah

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Benim ikinci çocuk olurken annem bakti ilk kızıma ilk cocuk da kendi annemde çok ilgilendi sağolsun ben doğuma giderken yanimizdaydi doğumdan sonra kalmaya anneannesine gitti 1 gece kaldı zaten ertesi gün çıktım hastaneden üçüncü çocuk olurken temizlik yapiyoduk gene ilk kizim a nneannesinde kaldı ikinci çocuk bize çok düşkündü o yüzden bizimle geldi ertesi gün de annem gelecekti evi sermek için halılar serilecekti gecesinde suyum geldi ortanca kızımla birlikte gittik gece doğuma 1 saat de doğdu minigim sonra ortanca kizim da a nneannesinde sabahladi öğleden sonra da çıktım hastaneden bu 4 uncu ama bundan çok korkuyorum annem eşimle kaynanamgille falan kusler eşim gece ise gittiğinde sancilanirsam napcam bilmiyorum annem 2 araçla gelmesi lazım ama inat oldugu için gelmez kaynanamgil 1 saatlik yolda onlar geleyim diyene kadar ben dogrururum nasil olcak hiç Bilmiyor um valla RABBIM yardimcimiz olsun hepimizin insallah
Aminnnn inşallah bende ondan korkuyorum doktor artık doğum günlerine girmişsin dedi her an doğabilir dedi yanımda kimse yok eşim gece gündüz çalışıyor kaynanamlar gelecek onlarda kaç gündür diyorum sancılarım başladı gelin artık korkuyorum aniden tutar kimse yok diye diyorum senin daha bir haftan var diyor zihniyet e bak bende var olduğunu biliyorum ama Allah'ın işi bellimi olur belki erken doğacak gününden eşimde kızdı bugün telefon etti ne bekliyorsunuz sancıları arttı gelin artık diye kendi kızlarına bişey olsa üç gün önceden giderler Allah kimseyi çaresiz bırakmasın 😔

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Annem alt katında oturuyor canım anneme bırakacağım başka kimseye güvenemem çok zor olacak ama gönül koyuyor bir kere acile gittik akşam saati fenalaştım anneme demiş babada gitti annede gitti ben tek başıma kaldım ne yapacağım ben şimdi falan demiş yüreğime oturdu bu sözü 🥺

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Annem alt katında oturuyor canım anneme bırakacağım başka kimseye güvenemem çok zor olacak ama gönül koyuyor bir kere acile gittik akşam saati fenalaştım anneme demiş babada gitti annede gitti ben tek başıma kaldım ne yapacağım ben şimdi falan demiş yüreğime oturdu bu sözü 🥺
Zor yaa inşallah Allah'ım bir sancida kurtarır hepimizide bir an önce kavuşuruz geri miniklerimize

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar ikinci gebeliğini yaşayan anneler ilk minnoşunuzu kime bıraktınız doğuma giderken veya kime bırakacaksınız hâlâ doğum yapmamış olanlar benim doğumuma bir hafta kaldı minik kelebeğim de kalacak aklım ne zaman hamile kaldım aklıma sadece kızım geldi dogumumda ne yapacak nasıl bekleyecek diye siz kimlere bırakacaksınız 😭😭😭
38 haftalığım Benim de 2 yaşında kızım var bı arkadaşa bırakmayı düşünmüştüm ama vazgeçtim doğum için memlekete annemlere gideceğim çünkü gözüm arkada kalırdı ilk günlerde de ilgilenemem kızımla çok üzülürum o yüzden teyzeleri dayıları iyi bakar diye gitmeye karar verdim

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Yaa sana da soruyum cnm herkeste okusun 2 çocuklu anneler 2. Çocuğu nasıl seveceğim diye düşünüyor mu 1. Çocuk uzulurse ya diye üzülen var mı isteyerek severek istedik Rabbim nasip etti çok şükür ama bu değişik düşünceler alıyor insani
Bende var öyle düşünceler bide kızın üstüne erkek olunca bilmiyorum kız çocuğu ayrı bi tatlı erkek nasıl olur hiç bilmiyorum eşim bile diyor ilki gibi olur mu diye şuan böyle düşünsekte hepsinin tadı kokusu ayrı olur

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Aminnnn inşallah bende ondan korkuyorum doktor artık doğum günlerine girmişsin dedi her an doğabilir dedi yanımda kimse yok eşim gece gündüz çalışıyor kaynanamlar gelecek onlarda kaç gündür diyorum sancılarım başladı gelin artık korkuyorum aniden tutar kimse yok diye diyorum senin daha bir haftan var diyor zihniyet e bak bende var olduğunu biliyorum ama Allah'ın işi bellimi olur belki erken doğacak gününden eşimde kızdı bugün telefon etti ne bekliyorsunuz sancıları arttı gelin artık diye kendi kızlarına bişey olsa üç gün önceden giderler Allah kimseyi çaresiz bırakmasın 😔
Amin canim valla okadar zor bir durum ki anlayabiliyorum binada doğru düzgün tanıdığım kimse yok yakinimda da oturan kimsem yok kızları dogururken birinde sabah birinde akşam oldu ama üçüncü bebisim gece suyum geldi aniden eşim vardı yanimda da o götürdü bunda da korkuyor um 32 haftalikken dönmüş bebek şimdi 36 haftaligiz normal dogum olacak dedi doktor eşim 24 saat calisiyo 48 saat evde evde olduğu zamanlar da ek iş e gidiyo bazen başka yerlere gidiyo 1 saatlik yola napcam Bilmiyor um RABBIM kimseyi kendi kapısından başka yere muhtaç etmesin insallah benim ne zorlukla durdugumu annem de biliyo hadi kaynanayi bosverde düşüncesiz olduğu için insan gelir surda kalır doğuma az kalmış sonuçta ne zaman olcagi belli değil iki çocuk okula gidiyo üçüncü çocuk evde kaliyo iş güç onlar gelene kadar hallediyorum iyi kötü gelince çocuklar da ödev di yemek di derken akşam oluyo gece de uyutmuyo bebis ya tepikliyo ya sancı giriyo şimdi de grip oldum ortanca kiz dün bir geldi hastalanmış okulda eşim harici hepimize bulastirdi boğaz ağrısı ishal bulantı karin ağrısı burun akıntısı perişan oldum dün öğleden beri aygin baygın ev işi yaptım kizlarin ödevlerini yaptırdım falan cok yorgunum uykum da var ama uyyamiyorum ki hayirlsi olsun hakkımızda herseyin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar