İlk çocuk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru Ulus tarafından oluşturulan İlk çocuk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,749 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İlk çocuk
Konbuyu başlatan Ebru Ulus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ozlem kzlrmk

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
İnşAllah canım keşke bu pandemi falan olmasaydı da gelseydi yanımızda
Keşke
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin canim valla okadar zor bir durum ki anlayabiliyorum binada doğru düzgün tanıdığım kimse yok yakinimda da oturan kimsem yok kızları dogururken birinde sabah birinde akşam oldu ama üçüncü bebisim gece suyum geldi aniden eşim vardı yanimda da o götürdü bunda da korkuyor um 32 haftalikken dönmüş bebek şimdi 36 haftaligiz normal dogum olacak dedi doktor eşim 24 saat calisiyo 48 saat evde evde olduğu zamanlar da ek iş e gidiyo bazen başka yerlere gidiyo 1 saatlik yola napcam Bilmiyor um RABBIM kimseyi kendi kapısından başka yere muhtaç etmesin insallah benim ne zorlukla durdugumu annem de biliyo hadi kaynanayi bosverde düşüncesiz olduğu için insan gelir surda kalır doğuma az kalmış sonuçta ne zaman olcagi belli değil iki çocuk okula gidiyo üçüncü çocuk evde kaliyo iş güç onlar gelene kadar hallediyorum iyi kötü gelince çocuklar da ödev di yemek di derken akşam oluyo gece de uyutmuyo bebis ya tepikliyo ya sancı giriyo şimdi de grip oldum ortanca kiz dün bir geldi hastalanmış okulda eşim harici hepimize bulastirdi boğaz ağrısı ishal bulantı karin ağrısı burun akıntısı perişan oldum dün öğleden beri aygin baygın ev işi yaptım kizlarin ödevlerini yaptırdım falan cok yorgunum uykum da var ama uyyamiyorum ki hayirlsi olsun hakkımızda herseyin
Oooo sizin derdiniz daha büyükmüş olsun rabbim dermansız dert vermezmis gelip geçici şeyler bunlar yakında minik yavrunu da kucağına alırsın doğduktan sonra bir şekilde halloluyor karnında iken herşey çok zor oluyor rabbim bir sancı da kurtarsın inşallah 🤲🤲🤲 bol bol dua edecez artık elimizden bişey gelmiyor 😔😔

Yaa sana da soruyum cnm herkeste okusun 2 çocuklu anneler 2. Çocuğu nasıl seveceğim diye düşünüyor mu 1. Çocuk uzulurse ya diye üzülen var mı isteyerek severek istedik Rabbim nasip etti çok şükür ama bu değişik düşünceler alıyor insani
Artık onun ortasını bulcaz ben kendimce diyorum ki birincinin aklı yetiyor herşeye küçük büyüyen e kadar büyüğü Severim diyorum ya rabbim bir yolunu verir yaa inşallah bir sıkıntı olmaz arada kalmayız inşallah 🤲

Son düzenleme:

Şenay Asel Lina

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar ikinci gebeliğini yaşayan anneler ilk minnoşunuzu kime bıraktınız doğuma giderken veya kime bırakacaksınız hâlâ doğum yapmamış olanlar benim doğumuma bir hafta kaldı minik kelebeğim de kalacak aklım ne zaman hamile kaldım aklıma sadece kızım geldi dogumumda ne yapacak nasıl bekleyecek diye siz kimlere bırakacaksınız 😭😭😭
Benim Rabbim izin verirse inşallah annem doğumda yanımda refakatçi olacak kayinvalidemde kızıma bakacak inşallah 🙏🙏

Nur.nur.nur

Kayıtlı Üye
rank
B
Merhaba kızlar ikinci gebeliğini yaşayan anneler ilk minnoşunuzu kime bıraktınız doğuma giderken veya kime bırakacaksınız hâlâ doğum yapmamış olanlar benim doğumuma bir hafta kaldı minik kelebeğim de kalacak aklım ne zaman hamile kaldım aklıma sadece kızım geldi dogumumda ne yapacak nasıl bekleyecek diye siz kimlere bırakacaksınız 😭😭😭

Allah razı olsun ailemden canlarım bnm. 2.de oğluma teyzesi baktı.annem de bana baktı 3.de ilk 2sine anneannesi baktı kaynanam da bana baktı. Allahım ne müşkülleri varsa devasını versin kocam basta olmak üzere hepsinin insallah. 🤲🤲Amin.

Son düzenleme:

Ozlem kzlrmk

Kayıtlı Üye
rank
Benim annem uzakta yasiyo 2 ci cocugumda gorumcem evli degildi ona bırakmıştım kayinvalidem yanimda idi 3 bunda da aannem kalicak yanimda sezeryan oldugu icin gunu belli olucak dogumumun oyuzden kqyinvalideme birakicam

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar