İlk gebeliğim doğumun başladığını nasıl anlarım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şeri tarafından oluşturulan İlk gebeliğim doğumun başladığını nasıl anlarım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,482 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İlk gebeliğim doğumun başladığını nasıl anlarım
Konbuyu başlatan Şeri
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esra gümüş
39 haftalık hamileyim ara ara sancım oluyor ama tahmini ne zaman doğum başlat anneler kanama gelmesi şart mı gelmeden sancı olunca da gitmemiz gerekiyor mu doktira
Canım benim ilk gebeliğimde 38.haftada önce nişanım geldi hemen arkasından suyum gelmişti sancım filanda başladı ama sancım vardı bayağı sonra normal yapamadım gece 3 te suyum geldi sancım başladı sabah 9 gibi sezeryana alındım benimki böyleydi

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
39 haftalık hamileyim ara ara sancım oluyor ama tahmini ne zaman doğum başlat anneler kanama gelmesi şart mı gelmeden sancı olunca da gitmemiz gerekiyor mu doktira
Benim ilk gebeliğim de iki gün önceden nişan ile belli olmuştu iki gün sonra sancı başladı öyle anladım akşamdan sancım vardı sabaha kadar bekledim sıklığına göre tabi ben takip etmiştim hastane yakındı o yüzden 5 dakika da bir gelene kadar bekledim sonra gittim ve 4 cm acilmam vardı

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Canim bende 39 haftalikken dogum yaptım herhangi bir kan akıntısı veya suyum gelmedi sadece nişan geliyordu sürekli sancilarim ara ara gelip gidiyordu sonrasında üst üste gelmeye başladı doktora gittim doğuma aldılar hemen beni bence evde sancilarinin gelmesini bekle suyun falan gelmediyse

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bende çok merak ediyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım benim ilk gebeliğimde 38.haftada önce nişanım geldi hemen arkasından suyum gelmişti sancım filanda başladı ama sancım vardı bayağı sonra normal yapamadım gece 3 te suyum geldi sancım başladı sabah 9 gibi sezeryana alındım benimki böyleydi
Çok özür diliyorum ilk hamileliğim olduğu için bende doğumdan korkuyorum o yüzden netten video filan izleyip kendimi korkutmak istemiyorum daha fazla nişan dediğiniz kanama leke tarzı bişey oluyo bildiğim kadarıyla bazı arkadaşlar evde sancıyı cekin duş alın iyi gelir gibi şeyle yazıyolar ne kadar zamanınız kaldığını nasıl anlıyorsunuz

58sivas

Kayıtlı Üye
rank
Kanlı şu şekilde ve çiş yapiyirmus gbi tuvalete girince gelir alttan sarı su bildgn o su geldgnde sancimda başlar canm

Deniz sezgin

Kayıtlı Üye
rank
İlk gebeligimde nişan gelmişti . İki gün sonra sancılarım siklasti ve doğumum oldu . Ama her gebelik
te aynı olmaya biliyor geçmeyen sancidan da direk doğuma aliyorlar .

Bende çok merak ediyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok özür diliyorum ilk hamileliğim olduğu için bende doğumdan korkuyorum o yüzden netten video filan izleyip kendimi korkutmak istemiyorum daha fazla nişan dediğiniz kanama leke tarzı bişey oluyo bildiğim kadarıyla bazı arkadaşlar evde sancıyı cekin duş alın iyi gelir gibi şeyle yazıyolar ne kadar zamanınız kaldığını nasıl anlıyorsunuz
benim nişanım pembe renkte gelmişti canım hani adet başlangıcında gelir ya öyle yani nişan geldikten sonra sancısı olmayan arkadaşları biliyorum bi kaç gün bekleyen de var canım ama senin bünyen farklı belki senin nişanın gelir hemen sancın olur belli olmaz bende dediğim gibi nişan geldi suyum da geldi hemende sancım geldi korkma canım bebeğini düşün bi daha da internetten bakıp korkma Allahın izniyle bebeğini sağlıkla kucağına alırsın

Tüm sayfalar yüklendi.